Wpis z mikrobloga

Hej! Od pewnego czasu zastanawiałem się nad pewną inicjatywą. Ma ona na celu polepszyć nasze wyniki i samopoczucie. W tym przedsięwzięciu chodzi o ty, byśmy się dobrali w grupy. Grupy liczyłyby 5-10 osób. Idea zakłada, że każda osoba "opiekuje" się drugą. Musimy przyjąć, że nie mamy trenerów,psychologów itp. Mamy nawzajem tylko siebie i musimy sobie wzajemnie pomagać. Każdy może podejść do tego inaczej. Od pytań jak postępy itp do praktycznych porad i motywacji. Koncepcje zaczerpnąłem delancey street foundation jednego z najbardziej niezwykłych ośrodków odwykowych. Plusiki na wykopie na pewno pomagają w wyzwaniach ale to tylko mały % co można by osiągnąć łącząc się w grupy. Jak to mówią "W grupie siła!". Schemat na rysunku poniżej. Chciałbym żebyście się wypowiedzieli co o tym sadzicie i wprowadzili już pierwsze grupy.

#sztafeta #roknasilowni #wyzwanieduolingo #nofapchallenge #rowerowyrownik #biegajzwykopem #wyzwanie #inicjatywa #koncepcja #mistrzpainta
Szulers - Hej! Od pewnego czasu zastanawiałem się nad pewną inicjatywą. Ma ona na cel...

źródło: comment_FQZtRQkpjpjmUFhM6CWukrqqFWZtxbTI.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Przepraszam jeśli namieszałem, ale chciałem by każdy mógł się o tej koncepcji dowiedzieć. Tak wiem nie każdy tego potrzebuje, ale myślę że są osoby które z chęcią by przyłączyły.

@Szaft:
  • Odpowiedz
@stasiusoyka: Nie chodzi o to by łączyć ludzi z różnych dziedzin, a o łączenie ludzi wewnątrz. Zakładamy sytuacje, że wszyscy należą do grupy nofapchallenge i tam dobierali się w grupy i wzajemnie pomagali.
  • Odpowiedz
@Szulers: Tak, a w każdej grupie nofap jeden do trzech trolli, bo tyle wpisów na pięć ogólnie tworzonych jest dla przysłowiowej pompy.

W anonimowej grupie nie odsiejesz elementu wywrotowego, ergo jebnie wszystko koncertowo.
  • Odpowiedz