Wpis z mikrobloga

Czytam, że USA rozważają personalne sankcje. Szwedzi chcą odciąć fundusze.

Marzę o takim scenariuszu:
1. UE daje np. pół roku wyłącznie pracującym i posiadającym zawód Polakom na możliwość uzyskania od ręki obywatelstwa dowolnego kraju UE i wsparcie w przeprowadzce.
2. Następnie nakładane są sankcje na Polskę, obcinane są budżety.
3. Wybory, kwiat polskiego narodu kolejny raz wybiera PiS.
4. UE wyrzuca Polskę ze wspólnoty, zawieszany jest udział Polski w NATO i Schengen.
5. Obserwacja z zagranicy jak Polska cofa się do poziomu Ukrainy, tworzy pisowską oligarchię a proletariat prosi o chleb na ulicach, Morawiecki w mediach narodowych ogłasza, że k---a jest w pytę

Tak mi dopomóż Bóg.

#usa #polska #bekazpisu
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chehu: oh tak, d---------ć wszystkim Polakom bo zjeby na górze urządzają sobie osobiste krucjaty na różne fronty. Widzę podobny do nich poziom prezentujesz.
  • Odpowiedz
oh tak, d---------ć wszystkim Polakom bo zjeby na górze urządzają sobie osobiste krucjaty na różne fronty. Widzę podobny do nich poziom prezentujesz.


@QRQ: zjeby na górze się same nie wybierają, a dla pracującego uczciwie Polaka a nie pasożyta j------o same profity z takiego rozwiązania
  • Odpowiedz
@Chehu: Za punkt 1 oddam wszystko co mam żeby którekolwiek cywilizowane Państwo dało mi gwarancję, że nie będzie ekstradycji do "ojczyny" kiedy już zamkną granicę i zrobią przymusowy pobór w Państwie PIS.
  • Odpowiedz
@Chehu: posiadającym zawód? a jak to skontrolujesz? xD ktoś wykonujący zawód stolarza, ale nie posiadający na to papieru jest stolarzem, czy nie? ja zajmuję się pracą przy gierkach, nie mam studiów które to potwierdzają (jak zaczynałem nawet takich nie było), mam zawód, czy nie? xD

nie będę komentował reszty tych głupot, ale od gorącego tematu i ciepła na zewnątrz niezłe fantazje ci się włączyły xD
  • Odpowiedz