Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki powiedzcie jak Wy żyjecie. Jak dajecie rady w tak pędzącym świecie. Dlaczego życie jest takie ciężkie. Praca 10h dziennie. Po pracy nauka aby nie pracować całe życie po 10h. Nosz kuźwa. Urlopu w roku 0. Nie daje rady..

Jakieś pomysły jak poprawić swój żywot? Kusi mnie coraz bardziej wyjazd za granicę..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611537e8f81bf9000b2c653f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
Praca 10h dziennie. Po pracy nauka aby nie pracować całe życie po 10h. Nosz kuźwa. Urlopu w roku 0. Nie daje rady..


@AnonimoweMirkoWyznania: nie polecam tak się zajeżdżać, ja po 5 latach funkcjonowania w ten sposób tak się przepracowałem, że przychodziłem do pracy jak zombie i zaczynałem coś działać dopiero po 2 godzinach i 3 kawach

work-life balance to nie żarty, kariera to maraton, a nie sprint
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem na czym polega to, że twoje życie jest „ciężkie”. Nawet jak skończysz naukę też pewnie będziesz pracować 10h lub więcej jeśli będziesz chciał zarabiać więcej. Wyjazd za granicę? Nie rozumiem co to może zmienić. Ja mogę polecić lepsza organizację swojego czasu, odkąd zauważyłem ile czasu marnowałem na internet, głupie portale moje życie się zmieniło. Internet zabrał mi czas, którego nigdy nie odzyskam. Na wykop zaglądam tylko gdy mam
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze warto szukać lepszych ofert, nawet jak już masz stałą pracę. Czasem trzeba w życiu zaryzykować, nawet jeśli ma się nie udać, to nigdy się dowiesz jeśli nie spróbujesz. Ja rzuciłem dobrze płatną pracę z umową na czas nieokreślony na rzecz freelance, i potem żadną siłą nie dawałem się przekonać nawet za wysokie stawki, żeby pracować u kogoś. Na początku zarabiałem mniej i było ciężko, zdobywanie klientów itd. Ale w