Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: Czego można nie wiedzieć? Podchodzisz do biletomatu i masz napisane - Strefa B. Zasada też jest na tyle prosta, że średnio ogarnięty Sebix chyba skuma, że opłata z droższej strefy obowiązuje w tańszych, ale nie odwrotnie. Nie wiem jak działają bilety z aplikacji, ale wierzę, że po GPS aplikacja jest w stanie okreslić, która to strefa.
@picasssss1: @Tomek72222:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@staryhaliny: Czego można nie wiedzieć? Podchodzisz do biletomatu i masz napisane - Strefa B. Zasada też jest na tyle prosta, że średnio ogarnięty Sebix chyba skuma, że opłata z droższej strefy obowiązuje w tańszych, ale nie odwrotnie. Nie wiem jak działają bilety z aplikacji, ale wierzę, że po GPS aplikacja jest w stanie okreslić, która to strefa.

@picasssss1: @Tomek72222:

@7tytus:
Po pierwsze oznakowanie stref nie jest doskonale. Po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@7tytus: równie debilne jak wymaganie podawania numeru rejestracyjnego przy opłacaniu. #!$%@?! Zmieniam auta służbowe co tydzień i nie będę zapamiętywał numeru czy wyciągał dowodu (którego i tak nie mam przy sobie) i wystukiwał tego na klawiaturze, o zgrozo "ABCDE", bo jakiś urzedas tam wymyślił.

Btw inny urzedas stwierdził że podawanie numerów rej. I tak jest niezgodne z przepisami o danych osobowych xD
@Tomek72222 mam pewną teorię, że może to mieć coś wspólnego z tym co potem się dzieje z tą kasą. Możliwe, że z każdej strefy kasa trafia gdzieś indziej? Nie znam się zupełnie na tym, ale to mogłoby być rozwiązanie
@Tomek72222: @staryhaliny: Ale jakie jaja. Dwóch różnych operatorów stref parkowania. To jest pokłosie konieczności przeprowadzania przetargów.
W strefach A,B,C jest jeden operator... ale nie można było zmienić umowy i dorzucić tak dużego obszaru jak strefa D, trzeba było ogłosić przetarg, w którym wygrała inna firma.

Czytanie zasad i opisów parkometrów boli polaków. Analfabetyzm postępowy jak zawsze.
  • 0
@crowfire gorzej jak ktoś z parkometrów nie korzysta, bo ma wykupiony dawno temu najwyższy abonament obejmujący dotychczas wszystkie strefy. A strefa D w Lublinie nie różni się niczym od pozostałych, oznaczenia są zdobione w ten sam sposób, nawet kontrolerzy mają takie same uniformy. Nie każdy co tydzień sprawdza regulamin, szczególnie jak dotychchczas mógł parkować w każdym miejscu parkingowym miasta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@crowfire:

Czytanie zasad i opisów parkometrów boli polaków. Analfabetyzm postępowy jak zawsze


Jak jadę załatwić coś do centrum i się spieszę to ostatnie o czym marzę to doktoryzować się co jeden debil z drugim debilem ponawymyślał. To powinno być proste jak zakup kawy z automatu, a niestety nie jest. Co parkomat to inne zasady, jeden ma klawiaturę QWERTY drugi ABCDE, jeden przyjmuje tylko bilon, inny bilon i karty, inny nie wydaje