Wpis z mikrobloga

Sama odwaga i pewnośc siebie nie wystarcza, a kiedyś czytałem w książce Uwodzenia, że pewnośc siebie jest najwzniejsza.Oczywiście różowa rocznik 03 wiec bardzo młoda, ale pamietam jak zagadywałem na ulicy z 7/8 lat temu to łatwo było się spotkać.

Teraz wystarczy, że będzie mieć inny styl ubierania niż różowa lubi i dostaniecie kosza.

Kiedyś spotkałem się z taką 20 łatką i śmiała się z moich butów to już trochę przesada, żeby zwracać szczegóły na takie coś co więcej pisała do koleżanki, że miałem takie buty a ta koleżanka pisała jej, żeby mnie olała #!$%@? co te nastolatki maja w głowie…

Teraz wiem i wy tez pamiętajcie jak chcecie się bawić w podrywanie to najlepiej zagadywać do kobiet po 30stce lub tak 25-30 lat.

#przegryw #uwodzenie #podrywajzwykopem #podryw #tinder #badoo #p0lka
Pobierz Kodzirasek - Sama odwaga i pewnośc siebie nie wystarcza, a kiedyś czytałem w książce ...
źródło: comment_1628800169WE72g9ie3BiQojGQPDWHZO.jpg
  • 20
Teraz wiem i wy tez pamiętajcie jak chcecie się bawić w podrywanie to najlepiej zagadywać do kobiet po 30stce lub tak 25-30 lat.


@Kodzirasek: To oczywiste, że że na laskach 30+ będzie wyraźnie lepsza skuteczność niż na laskach 17-25, bo te pierwsze są znacznie mniej atrakcyjne seksualnie od tych drugich dla przeciętnego mężczyzny.

Innymi słowy słusznie zauważasz, ze laski 17-25 to jest zdecydowanie najtrudniejszy teren.