Wpis z mikrobloga

@diasdj: Estetycznie:
Te płytki w ogóle do siebie nie pasują. Tak jak wyżej, o jedne za dużo, ale wybór również jest niefortunny. Masz małą łazienkę, zaryzykowałabym zrobienie jednego rodzaju płytek na ścianie, jednego na podłodze. Inna opcja to podłoga + prysznic te same, ściany osobno. Albo podłoga + murek za kibelkiem. Przez takie czarne płytki w prysznicu (jak już ktoś wspomniał - średnio praktyczne), pomniejszasz sobie sporo optycznie łazienkę.
Szuflady pod
  • Odpowiedz
@diasdj: oj będzie #!$%@? z czyszczeniem szyby od strony umywalki. Nie dość, że ciągle zachlapana to nawet ręka nie wejdzie między szybę, a szafkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@dadas123456789: > Za wysoko umywalka
Właśnie jestem po rozmowie ze stolarzem i faktycznie umywalka musi być niżej
Zaplanowaliśmy więc wpuszczaną umywalkę i po jej lewej stronie pralko-suszarkę
ponieważ nie ma miejsca na osobne urządzenia.

Lewa ściana nie jest zagospodarnowana dlatego, że to ściana przy drzwiach (10cm ścianki i od razu drzwi)

Jeżeli chdzi o uchwyty na ręcznik, kontakty etc nie ma tego tylko na wizualizacji

I faktaktycznie zastanawiam się czy nie
  • Odpowiedz
Za ciemne płytki w kabinie, kabina będzie ciągle ochlapana od umywalki (mam podobnie, ale Ty masz bliżej). Drewniany blat też będzie ciągle zalany. Jeśli gówniaki wchodzą w grę to już w ogóle co chwilę jezioro jak już sięgną.

Wizualnie całkiem ładnie :) Typki marmurowy kibel bym zmienił.
  • Odpowiedz
@diasdj: zazwyczaj nie udzielam się w takich tematach, bo co człowiek to inne gusta, ale tutaj te płytki są ohydne. Na podłodze rdza, na ścianach żółty nalot, a w prysznicu szalone lata 90. Bardzo źle mi się kojarzą takie kolory w łazienkach.
  • Odpowiedz