Wpis z mikrobloga

@diasdj: Pralka nie może dotykać blatu bo go rozwali za jakiś czas. Ta blenda pod blatem pod umywalką na syfon to nieśmieszny żart. Drzwi z trzema paskami to tak mniej więcej połowa lat 2000, tak samo jak przestrzeń między geberitem a szafka albo tradycyjny brodzik. Bateria przy prysznicu nietermostatyczna to też słaba opcja. Grzejnik za wysoko wobec standardów. Już widać że będzie mało źródeł światła.
  • Odpowiedz
@diasdj: Czemu zwykła pralka a nie do zabudowy?
Zamkniesz se taką drzwiczkami i nic nie widać, a po drugie pralka do zabudowy jest dużo stabilniejsza więc nie #!$%@? Ci tych szafeczek
  • Odpowiedz
@diasdj: na pierwszy rzut oka:

- o jeden wzór płytek za dużo
- pospolity błąd - brak możliwości powieszenia ręcznika przy kabinie
- lewa ściana bez pomysłu, na #!$%@?
- brak spójności stylistycznej - podłoga w stylu industrialnym (chyba, że to imitacja kamienia z żółtawymi żyłkami, ale wciąż), a blaty z ciepłym drewnem i zieloną roślinką
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos: Z ciekawości, jak idzie utrzymywanie porządku za wanną? I gdzie trzymasz mydło / szampon etc.? Jakiś uchwyt w obrębie wanny / przy kranie, czy gdzieś poza? Bardzo niepraktyczne mi się wydają wanny wolnostojące.
  • Odpowiedz
@Nuuk: co do uwag to słuszne. W każdym razie ja bym zastosował podwieszaną szafkę, a pomiędzy blatem i pralką zostawił szczelinę, by nic nie wchodziło w wibracje. Co do samego odpływu liniowego, to nie wszędzie jest możliwość jego wykonania...
Mam pytanie co do drzwi, jakie są teraz modne? Bo akurat te z trzema paskami to nadal wydają mi się bardzo spoko.
  • Odpowiedz
@R__R: Teraz jedyne które wpadają w obecny trend czyli modern classic albo Glamour lite (takie trendy nie dla koneserów jak japandi) to coś jak porta Vector u na przykład. Paskowce były modne 10 lat temu, teraz są mainstream a ła promocja Leroy dla młodych par lub mieszkań na wynajem na mieszkanie, a i zaraz będą uznawane za Grażynę. Liniowe odpływy da się zrobić praktycznie wszędzie. Nawet nie muszą być liniowe jeśli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diasdj: nie lepiej zrobić prysznic bez brodzika? Może wymienić ten grzejnik na jakiś ozdobny? Wydaje się wysoko, nie będzie efektu studni skoro to mała łazienka?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@diasdj: piekło do mycia tej szpary między umywalka a prysznicem. Brak szafki na #!$%@? przy lustrze. Brak gniazdka dla suszarki/golarki/szczoteczki przy lustrze. Uwywalke na lewo, bardziej na środek. Szafka nad kiblem słabo skomunikowana, zwłaszcza ta górna. 200zl za doradztwo. Also: deszczownica zamiast prysznica. Wywalenie brodzika i zostawienie tylko ścianki między umywalka a deszczownica.
  • Odpowiedz