Wpis z mikrobloga

Żabka 18,30

Lodziarnia 19,50

Lodziarnia 32

Market spożywczy 22

Ochrona (cieć) 21

Pizzeria 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Więc nie wiem co chcesz mi udowodnić. Że ta oferta jest dobra? Czy że znalezienie lepszej jest niemożliwe?

@pan-bartolomeu-dias: nic nie udawadniam, ta oferta urąga wszelkim zasadom ale nie dla każdego człowieka znalezienie czegoś lepszego jest w zasięgu. Nie możesz każdego mierzyć swoją miarą, że ty mógłbyś 2 godziny do pracy dojeżdżać albo przeprowadzić się na drugi koniec kraju za pracą nie oznacza, że każdy może. Niektórzy mają pod opieką
  • Odpowiedz
@xqwzyts: > S8 w 20 minut autem możesz byc w markach czy Pradze północ
Owszem ale dopisz drobnym druczkiem że jadąc w sobotę w nocy nie schodząc z 200 z budzika xD
W normalnym dniu tygodnia 20 minut to się stoi na odcinku marki - łabiszyńska
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieRozumiemIronii: oczywiście, oprócz znalezienia fajnej, dobrze płatnej pracy :)
Z pracą jest jak z ładną i samotną dziewczyną - jak jest stawka dobra ale ciągle wolne miejsca to coś jest nie halo po stronie szefostwa/firmy.
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: ale w dalszym ciągu to jest 600 zł w plecy xd ja mówię o nanobiznesach, drobnym handlu/usługach.
Nawet jak zarabiasz na przedmiocie/usłudze 100 zł (co jest generalnie bardzo dużo), to musisz 6 projektów oddać za friko, a później nawet jak 'rozkrecisz' biznes i będziesz brał 200 zł to w dalszym ciągu 9 projektów za free musisz oddać, żeby na sam zus zarobić.
Myślę wciąż w ramach mojego 'biznesu' co
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Do 1400 zł przychodu miesięcznie możesz działać w ramach działalności nierejestrowej. Czyli bez ustalonej składki ZUS per miesiąc. A jeśli nie masz klientów, to zawieś działalność - wtedy składki nie płacisz w ogóle. Albo zamknij i podpisuj umowy zlecenie/o dzieło - wtedy zakładanie firmy nie jest obowiązkowe bez względu na to czy zarobisz miesięcznie 1400 czy 14000.
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: nie no wiem, tylko wiesz - wydruki kosztują mnp 200-300 brutto najtańsze i jak dodam 150 brutto, żeby zarobić 100 zł to już niezła sumka wychodzi, a z tego po podatkach i wysyłce mam może 100 zł, gdzie godzinę lub wiecej muszę poświecic na projekty xd ehh kombinuję własnei jak to rozgryść i dorobuićsobie do etatu
  • Odpowiedz