Wpis z mikrobloga

Mirki jakie polecacie kombi w przedziale 20 - 30 tys. zł. ?

Myślałem o Peugeot 508 2.0HDI (ponoć siada elektronika?) lub Passat B7 2.0TDI (ponoć wraz z autem otrzymuje się awans społeczny?)

Najgorsze są te j----e przebiegi, w żaden nie mogę uwierzyć.

#motoryzacja #samochody #peugeot #passat
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niepatrz to nie szukaj auta po przebiegu, tylko po silniku i wyposażeniu + cena
Jak chcesz auto z pewnym przebiegiem to musisz zamówić nówkę z salonu, taka prawda. Ewentualnie poszukaj używanych poleasingowych u dealerów
  • Odpowiedz
@Niepatrz: a nie myślałeś o segmencie wyżej? Wiem, że to nieraz wyśmiewana hehe prestiż klasa ale takie e60 z 2008 czy 2009 roku może być bardzo fajnym autem. A6c6 tak samo.

Jeśli chodzi o ten segment co docelowo szukasz, to ja chyba pokusiłbym sie na Superba. Pamiętam, że bardzo wygodnie mi się nim jeździło.
  • Odpowiedz
Najgorsze są te j----e przebiegi, w żaden nie mogę uwierzyć.


@Niepatrz: najlepsze w tym to że specjalnie nie musisz, raczej skup się na dobrym sprawdzeniu stanu auta, silnika, sprężarki przed zakupem - bo to ma prawdziwe znaczenie, a nie porównuj przebiegi w ogłoszeniach. Stan licznika jest naprawdę drugo-trzecio rzędny przy kupnie używanego diesla

Bierz 508, a jeszcze lepiej C5 z hydro i tym samym silnikiem. Oczywiście o ile klepiesz dużo
  • Odpowiedz
@kogut_20: ok ;)

@Fritzowski: oczywiście, że szwagier :D bo koledze tam jakiś czujnik nie wiadomo jaki padł i 1000 zł od ręki, a podłączenie pod komputer 500 zł (fan passata)

@Usted: Przywiązuję mocno uwagę do stylistyki. Niestety w moich oczach te auta mocno odstają od nowszych roczników z niższego segmentu. Chociaż nie powiem A6c6 ma coś w sobie.

@Atreyu: no właśnie widzę, że przyjąłem
  • Odpowiedz