Wpis z mikrobloga

https://m.facebook.com/wjadrodyskursu/posts/855167028539506

Ja #!$%@? #!$%@?. Gdzie ja wszedłem i co ja zobaczyłem. Przeczytałem ten wysyrwo artykulik i sekcje komentarzy i nie wierzę własnym oczom.

Kilka wniosków od tych pań aprorpo odpadów jak ja.

-Incele są sami bo mają zły charakter i piszą mizogonistyczne teksty na wykopku
-Incele są sami bo pragną tylko ruchać modelki, a szara myszka to ma być ich posłuszna seks niewolnica służąca zaspokajaniu ich ego
-Jedyny problem inceli to urażona duma że nie są wystarczająco męscy ale to nic poważnego, nie mają żadnych innych zmartwień bo są 'uprzywilejowani' '
-JAK MOSZNA PORUSZAĆ PROBLEMY MENSZCZYZN NIE WSPOMINAJONC O KOBIETKACH I NIE KRZYCZĄC ŻE ICH SOM WIENKSZE I CIENSZE
-Nie ma problemu który mieli by mężczyźni, a którego nie miały by kobiety w gorszej wersji
-Incele jako mężczyźni są uprzywilejowaną grupą społeczną, i mają łatwe w stosunku do kobiet życia
-Kobiety marzą o niskim, brzydkim zakolaku, z małym penisem, a ciebie odrzucają bo wyczuwają twoje konto na wykopku
-Wszyscy modlimy się tu do Eliota Rogera i marzymy o mordowaniu kobiet non stop
-Jeżeli kobieta zwiąże się z incelem to będzie zniewolona, poniżana i bita, dlatego w jej witalnym interesie jest wybranie sebixa
-hipergamia to wymysł, a wszystkie badania i dowody nieważne bo tak
-mężczyźni nie muszą być twardzi jak im mówi patriarchat ale jak jesteś użalającym się incelem, przegrywem to weź się w garść bo jako facet masz łatwe życie i udawaj że wszystko ok żeby nie psuć spokoju jaśniepań albo po prostu się zabij, krzycząc
'' MOJA WINA''
-Kobiety nie pragną mężczyzn o wyższym statusie społecznym, tylko boją się że mężczyźni z niższym będą się z nimi czuli niemęsko. (Tak to ma w głowie przeciętna kobieta. '' Łon zarabia minimalną, w ogóle mi to nie przeszkadza ale jako że zarabiam więcej to na pewno będzie nieszczęśliwy więc dam się przelecieć Oskarkowi!)
I mógłbym tak jeszcze wymieniać. Co za rak. Co za bzdury. A każda z nich jak sól sypana na rany umęczonego jak Jezus przegrywa takiego jak ja. Nigdy nie zagłosuje na lewicę. Do tej pory nie głosowałem ale teraz każdy głos leci na konfe. Konfa może ma takich pseudo ludzi jak ja za śmieci ale nie jest w tym tak straszliwie pełna hipokryzji. Feminizm i lewica dla wszystkich ale nie dla psełdoludzi jak przegrywy. Ci jak są biali i hetero i do tego są spierdoksami i nie przepraszają że żyją i że mają za łatwo w życiu to niech się zabiją w imię swojego wyimaginowanego przywileju.

#przegryw #feminizm #logikarozowychpaskow #rozowepaski #incel #blackpill
  • 44
@Rudyprzegryw2137: Jakiś koleś napisał komentarz, że "incel" to wygodne określenie na ludzi, którzy z różnych przyczyn nie wpasowują się we wszystkie społeczne normy. Od razu jakaś kobieta napisała "uderz w stół, a nożyce się odezwą". No tak, próba dyskutowania kończy się przyklejeniem łatki incela. XXI w. a ludzie dalej nie potrafią prowadzić dialogu. Ciągłe emocje, frustracja...
@Rudyprzegryw2137: Te fikołki i pokrętna argumentacja wynikają tylko z tego, że problem incelizmu jest problemem wykreowanym w dużej mierze przez działania i przy aprobacie lewicy która teraz usilnie próbuje problem podrzucić prawicy celowo myląc przyczynę radykalizacji jednostek z jej skutkami. Tak ciężko jest lewicy stawić temu problemowi czoła ponieważ jak wyżej sami ten problem stworzyli (wydaje mi się, że nawet nieświadomie) a po drugie kłóci się on wewnętrznie ze sztandarowymi hasłami
Przypominam że broniłeś zaciekle dwóch feministek które niby piszą o Incelach, teraz widzisz do czego to doprowadziło. Otworzyły one przejście dla reszty lewicy do #!$%@? nas jak pies, swoimi działaniami doprowadziły do jeszcze większej stygmatyzacji i większego bólu, rozważałem rozmowę z nimi, ale po takiej akcji jest pewne że nie otrzymają żadnej pomocy na tym tagu ode mnie ani od żadnego prawdziwego przegrywa.
@Jeesup: Po pierwsze te panie właśnie jebią Wieczorkiewicz że miała czelność powiedzieć że zasługujemy na empatie. Fakt przez nią zrobiło się o nas głośno i jesteśmy razem z nią #!$%@?. Ale co z tego? Niech te feministyczne szmaty odsłonią swoją prawdziwą twarz. Kto ma oczy ten będzie widział.

Po drugie nie jestem żadnym fanem ani obrońcą Wieczorkowicz. Czytałem tylko jeden artykuł od niej i tyle. Nawet go '' zrecenzowałem'' I powiedziałem
@Rudyprzegryw2137: To akurat naturalne ludzkie zachowanie, a zwłaszcza "empatycznej" płci. Dowartościowanie się kimś innym. Większość kobiet, które piszą te brednie to nieszczęśliwe osoby. Chciałyby mieć kogoś na stałe, ale faceci którzy jej się podobają nie będą wchodzić w związki z takimi dziewczynami. Więc on je wyrucha i pojedzie, a ona będzie później mówić, że tak się teraz żyje, związki są be, ale tak na prawdę, chciałaby być w związku z tym