Wpis z mikrobloga

Do tego auta trzeba mieć nastrój.


@Borsuq: niby tak i niby nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jest pogoda i mam czas to wyciągam na jakąś przejazdkę


@Borsuq: to staraj się nim w miarę możliwości w miarę często jeździć, chociaż raz na tydzień/dwa tygodnie, chociaż te 30-40 kilometrów żeby się rozruszał


PS.

@SonyKrokiet: Staram się wyciągać raz na 2 tygodnie, choć na te 20 parę km. Jak stoi dłużej to zdarza się że akumulator schodzi za nisko i potem nie chce palić. Mógłbym kupić nowy ale tak mam motywację żeby regularnie przegonić auto.

A jak mnie najdzie ochota to wsiadam i robię nieraz 200+ km. :D

Ale do jazdy po mieście jednak maluch dużo lepszy. Poldolotem to tylko człowiek myśli żeby wyjechać z
Do tego na Poloneza Caro praktycznie wszyscy jeszcze patrzą z pogardą. :P


@Borsuq: bo masz szerokiego lol, czyli coś co jeszcze 5-10-15 lat temu normalnie ludzie używali :V na moją patrzą tylko ze zdziwieniem w rodzaju matkoboskocotozauleppolonezowski
@Borsuq: wiedziałem że zaraz będą komentarze wykopowych specjalistów od polonezów, że jak tym gównem można jeździć na co dzień, że masochizm, i inne tego typu bzdury. Od 2012 roku jeżdżę polonezami na co dzień, i nie czuję żeby to był jakiś masochizm czy inny sydrom sztokholmski, po prostu lubię te auta i tyle, każdy ma do tego prawo. Miałem 3 egzemplarze, przejechałem nimi łącznie około 250 tysięcy km, miałem dwie awarie
@as_cc: na wykopie stabilne, zauważ że tez jest w #!$%@? osób które regularnie wchodza na posty z polonezem i srają swoje posty typu gowno, #!$%@? albo porównania auta którego nie produkuje się od 20 lat do współczesnych aut, czy gadanie ze niemiec w tym czasie produkował a8 czy 7er, tak #!$%@? przecietny hans pracujacy w fabryce kupował nową siódemke, nikt na zachodzie nie jezdził starymi gruzami czy budżetowymi autami, w takim
o, wątek dalej żyje, chyba efeso syndykat czy inne ̶p̶d̶k̶ ptk się reaktywowało XD niepowinienemtegorobicaleuj.jpg

że jak tym gównem można jeździć na co dzień, że masochizm, i inne tego typu bzdury. Od 2012 roku jeżdżę polonezami na co dzień, i nie czuję żeby to był jakiś masochizm czy inny sydrom sztokholmski, po prostu lubię te auta i tyle, każdy ma do tego prawo


@as_cc: jeździć można, ale to zawsze będzie mniejszy lub