Wpis z mikrobloga

Pewnie taki Dziambor zagłosuje przeciw #lextvn a inni z #konfederacja podzielą się na różne sposoby. Później u Gozdyry albo Piaseckiego Dziambor będzie mówił, że "on akurat był przeciw". No i dalej będzie sobie trwał w Konfederacji, pozując na tego umiarkowanego i najnormalniejszego. Wejdzie do sejmu projekt, by zaorać Onet i WP? Dziambor będzie przeciw, ale projekt przejdzie głosami połowy Konfy i znowu powtórka: "No ja akurat byłem przeciw".

Niech przestanie ściemniać. Jest częścią środowiska szurów i nacjoluchów. Wolnościowcy ze swoim 4 procentami zostali do kąta zepchnięci przez narodowców ze swoim procentem. Konfederacji to akurat najmniej chodzi o wolność i wolny rynek. Najważniejsze jest tworzenie państwa kościelnego i pogonienie gejów.

#polityka
Pobierz Promilus - Pewnie taki Dziambor zagłosuje przeciw #lextvn a inni z #konfederacja podz...
źródło: comment_1628669910OF2fI6azhLoHKa8ad1JhbI.jpg
  • 15
@NijuGMD: Dobrze inaczej przeszłoby* gdyby byli gowinowcy nie glosowali za. Tak czy siak wskazuje to na stosunek do przyszłego głosowania jak się wstrzymają i ustawa przejdzie to będzie największe xD "wolnościowców"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus:
czyli jak dziambor zagłosuje za lex TVN to źle bo konfederata i zdrajca,
jak się wstrzyma to źle bo nie głosuje przeciw,
jak zagłosuje przeciw to źle bo robi pod publikę i też zdrajca

Ludziom chyba na mózg pada, a kaczor siedzi i się śmieje jak się ludzie kłócą o taką sprawę kiedy za naszymi plecami idą wały na miliardy złotych przykryte nagonką na TVN
czyli jak dziambor zagłosuje za lex TVN to źle bo konfederata i zdrajca,

jak się wstrzyma to źle bo nie głosuje przeciw,

jak zagłosuje przeciw to źle bo robi pod publikę i też zdrajca


@bn1776: To są tylko twoje urojenia. Gdyby zagłosował przeciw (razem z resztą Konfederacji) to byłoby OK. Gdyby zagłosował przeciw jak jedyny, to byłby takim drugim Gowinem jeszcze kilka miesięcy temu. To mi się nie podoba, to też,