Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego wpisu odnośnie hulajnogi elektrycznej - podczas poszukiwań odpowiedniego i w miarę budżetowego modelu natknąłem się na #kugoo S1 pro - cena mocno zachęcająca bo koło 1300pln za nową, parametry na papierze też bardzo przekonują bo lepszy silnik/ udźwig do 120kg - ktoś ma i może powiedzieć jak wypada na tle #m365 ?

#hulajnogaelektryczna #mikrokoksy #mirkokoksy #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Meciek logika jest dobra, żeby dotrzeć do większej grupy użytkowników :)

@lalalama no nie do końca, do pracy mam raptem 5/6km także kurs spokojnie na tym zrobię tam i do domu :) ta od Xiaomi większego zasięgu właściwe nie ma - po prostu jestem ciekaw czy ktoś korzystał z tej Kugoo bo wydaje się zbyt piękne za tą cenę
  • Odpowiedz
  • 0
@vomalio teraz na szybko sprawdziłem i faktycznie mega to wygląda i jest bardzo kompaktowe tylko tak jak wcześniej wspomniałem problemem będzie wzrost i waga - w większości przypadków po prostu te rowery będą za małe lub będą miały za mały udźwig a jak już znajdę odpowiedni to koszt przekroczy budżet kilka razy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Suplement_Diety: przejdź się do decathlona jak masz w pobliżu, widziałem już kilku sporych gości na takich rowerach i było spoko.
Przekraczasz wagę dopuszczalną, ale ja jakoś długo jeździłem na rowerze, który miał w nocie technicznej "do 90kg" ważąc ponad 140 i działał parę lat ( )
  • Odpowiedz