Wpis z mikrobloga

#!$%@? wiedziałem że tak będzie xD

Jeszcze pół roku temu tvn wzbudza wręcz sztuczną panikę przed #koronawirus. Atakuje młodzież zwalając na nich winę, podczas gdy to oni zapłacili najwięcej psychicznie za to że stare baby mogły się upychać w kościołach aby "nie zabić babci, bo to przecież tylko 2 tygodnie". Zbijali (i dalej to robią) kapitał na strachu i podburzaniu ludzi przeciw sobie, wykorzystując cynicznie każdą możliwą chwilę aby ładować sobie oglądalność kosztem strachu.

Teraz gdy karakany obrały ich na celownik, nagle ludzie oczekują że wszyscy staną w ich obronie ponad podziałami, zarówno ci których oskarżali o rozprzestrzenianie pandemii, jak i ci których straszyli xDDDDDDDDDD

Empatia w tym kraju leży i kwiczy skoro tak ciężko jest niektórym pojąć skąd bierze się stosunek części społeczeństwa do TVN i niechęć do ich obrony.


#bekazpisu #bekazpodludzi #bekaztvn #lextvn
Zoriuszka - #!$%@? wiedziałem że tak będzie xD 

Jeszcze pół roku temu tvn wzbudza ...

źródło: comment_1628664623dDvjCcgFrcatLy6VTf4hVg.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Zoriuszka: nie do końca popieram to co się obecnie dzieje z ich koncesją, ale faktem jest, że za tą po prostu obrzydliwą narrację strachu należy im się jakiś prztyczek w nos.
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: po wszystkich bezprawnych lockdownach, prześladowaniu przedsiębiorców przez policję, gdzie żadne mainstreamowe medium nie stanęło w ich obronie, nie umiem przejmować się losem medialnego giganta. Już nie mówiąc o górnolotnym "końcu wolności słowa" czy czegokolwiek, bo gdy naprawdę łamano nasze prawa to TVN pytał się tylko dlaczego tak mało i kiedy więcej.
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: Z TVNem jest jak z reformą sądownictwa, każdy wie że coś nie działa jak należy i że przydałaby się zmiana lub jakiś cios ale nie ze strony pisu, nie w ten sposób. Jakby zaoranie TVNu dało jakąś alternatywę ale jedynie da monopol TVPiS która jest najgorszą telewizją jaką kiedykolwiek widziałem. Straszy nie gorzej, kłamie o dobrobycie i ukrywa wszelkie wały rządzących czego np. TVN nie robi.
  • Odpowiedz
@Chuseok: Też mnie to zastanawia, ustali się precedens że jak nie idziesz z głosem większości to ograniczymy ci prawa. Potem walną ustawę że jak nie pójdziesz się konwertować na hetero to nie możesz korzystać z siłowni, galerii, kin itp. w końcu masz wybór, możesz iść się leczyć i korzystać nie?
  • Odpowiedz
ale jedno nie ma nic wspólnego z drugim.


@mexi: poniekad ma.. Pis odziera ludzi z praw a tvn klaszcze i jak na ich padlo to pikachuface..

Dajesz przyzwolenie na bezprawie go predzej czy pozniej znajdzie sie wiekszy cwaniak ktory dopadnie i ciebie..
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: Masz może troszkę racji. Ale, tu nie chodzi tak naprawdę o TVN, ale o wolność słowa ogólnie. A wolność słowa polega na tym, że ktoś może głosić idee z którymi się możemy nie zgadzać. dlatego nie widzę sprzeczności w tym, że TVN broni Lockdownów i chce profitów dla zaszczepionych, a gani antyszczepów, a jednocześnie oczekuje, że ludzie krytykowani przez stację, staną w jej obronie. Bo, powtarzam, tutaj chodzi o wolność
  • Odpowiedz