Wpis z mikrobloga

nie istnieje coś takiego. To abominacja, operacja zmiany płci to masakra. Organizm traktuje "otwór" jako rane, którą nie może zamknąć, przedostaje się przez nią ropa i trzeba wsadzać tam rzeczy żeby się nie zamkła. Wiele transow popełnia samobójstwo, nie promuj tego gówna.


@TechPriest: źródlo? XD
Jakby się dało osobom trans zmienić mózg żeby się nie czuły jak płeć przeciwna, to przecież nikt by się nie decydował na drogie i bolesne operacje


@LewPodkarpacia: nie jestem tego tak do końca przekonany :D
@LewPodkarpacia: ale na jakiej podstawie mam z tego publikacje naukowe zrobić? Bo chyba nie przyjmują w pubmedzie badań naukowych, gdzie dowodem argumentem potwierdzającym tezę jest widzimisie jakiegoś wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LewPodkarpacia: Co? Absolutnie, źle zrozumiałeś mojego posta. Mi chodziło o to, że jestem do końca przekonany ,że

nikt by się nie decydował na drogie i bolesne operacje


W sensie, że gdyby nawet się dało zmienić mózg to znaleźliby się ochotnicy na takie operacje. Nigdzie nie pisałem, że da się im zmieniać mózgi. No chyba, że przeszczep ale tego też nie jestem w 100% pewny....

@TypowyZakolak: tak samo jak worek wypełniony silikonem nigdy nie będzie piersią a mimo to kobiety które np przeszły nowotwór złośliwy muszą zadowolić się tą alternatywą i bardzo poprawia to ich komfort życia.

Tak samo plastikowa kulka nigdy nie będzie okiem a osoby ich pozbawione z tą marną imitacją odzyskują bardzo dużą część pewności siebie.

Może w ogóle zakazać operacji plastycznych? Przecież to wszystko tylko podróby, półśrodki i kłamstwa. Jak nie będzie
tak samo jak worek wypełniony silikonem nigdy nie będzie piersią a mimo to kobiety które np przeszły nowotwór złośliwy muszą zadowolić się tą alternatywą i bardzo poprawia to ich komfort życia.

Tak samo plastikowa kulka nigdy nie będzie okiem a osoby ich pozbawione z tą marną imitacją odzyskują bardzo dużą część pewności siebie.


@Pierorzek: Piszesz o rzeczach, które widać. Na pierwszy rzut oka. W dodatku ludzie zauważają brak np. oka i