Wpis z mikrobloga

Bardzo wartościowy filmik o incelach oczami psychologa, bez zbędnego stygmatyzowania.

Kim są incele i skąd się biorą? Dlaczego stereotypowy incel uważa, że nigdy nie znajdzie partnerki do relacji romantycznej i seksualnej? Skąd często bierze się w nich mizoginia i niechęć do kobiet? Jakie poglądy mają incele? Jak przestać być incelem?

Ktoś już wrzucał jako znalezisko, ale niestety bardzo szybko zostało zakopane. Moim zdaniem warto, żeby znalazło się przynajmniej w gorących, bo może do kogoś spod wiadomych tagów dotrze jaką sami krzywdę sobie robią.

#rozwojosobisty #gruparatowaniapoziomu #psychologia #zwiazki
KaczuszkaSpodDzbanuszka - Bardzo wartościowy filmik o incelach oczami psychologa, bez...
  • 20
  • 4
@xVolR: wydaje mi się, że tematy przez niego poruszane, jak bańka informacyjna, ignorowanie argumentów które przeczą naszej tezie, już były tyle razy wałkowane, że zbędne jest odwoływanie się do pierwotnych wyników. No chyba, że chcesz badania "czy kobiety to faktycznie źródło wszelkiego zła na świecie" no to może być ciężko o takie :D
wydaje mi się,


@KaczuszkaSpodDzbanuszka: a kim ty jesteś że Twoje wydawanie sie ma jakiekolwiek znaczenie? xD jak gość mówi, że nie dla każdego wygląd jest ważny etc. i rzuca ogólnikami, to niech poprze to badaniami, ile faktycznie osób nie zwraca uwagi u partnera na wygląd, status materialny etc. Bo tak to są puste słowa.

Ja sobie moge powiedzieć że 100% kobiet patrzy tylko na wygląd i hajs i bez statystyk moje
@KaczuszkaSpodDzbanuszka:
Po części chłop ma rację, ale po części też gada straszne głupoty.
O ile ma rację twierdząc że preferencje są różne i jeśli nie podobamy się jednej osobie to wcale nie wyklucza to tego że możemy się spodobać innej, podobnie ma rację z pewnością siebie, samospełniającą się przepowiednią, czy uprzedzeniami.
Ale już stwierdzenie że nie dla wszystkich wygląd ma znaczenie to kompletna bzdura. Dla każdej osoby na ziemi wygląd partnera/partnerki