Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: ja tam zawsze mówię że to wina idiotów z PO którzy zamiast wystawić charyzmatycznego gościa z ciętym językiem który mógłby poruszyć lud, wystawili marionetkę która stękała jak IVONA tylko dlatego że im większa "niezależność" Sikorskiego nie pasowała xD Z resztą się zgadzam.
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: Będziesz to powtarzał pod każdym politycznym wpisem? W 2015 Duda wydawał się najlepszym wyjściem po nieudolnym Komorze który też większość podpisywał i robił gafy. Jednak Duda to już kompletne dno i metr mułu.
Co zrobił aktualny prezydent po ostatnich wyborach? Skomentował wpis na twitterze o oposie, pogratulował zdobycia medalu olimpijczykom... a tak to cisza - nie spotyka się z żadnymi głowami państw, wszyscy go unikają albo sam się boi
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Najlepsze jak raz mój kumpel powiedział, ze zagłosuje na Dudę bo ma Polskę w sercu. Do tego momentu uważałem go za inteligentnego gościa. Okazał się debilem.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: CZASKOSKI?!
Kuurwa, ile ja lekcji wtedy przed wyborami usłyszałem że on to tych imigrantów tu ściągnie i te pedały będą dzieci uczyć pedalstwa.

To była ostatnia szansa. Najbliższe wybory już będą sfałszowane.
  • Odpowiedz