Wpis z mikrobloga

@BananowyAbazur: Powiedziałem to tutaj i mówiłem na żywo: wykop (czy też internet jako-taki) wtedy to był jakiś zupełnie inny wymiar i można na to dzisiaj patrzeć jak na surrealistyczne, niepojęte show z karłami, orangutanami i basenem z moczem w tle. Każdemu polecam pogrzebać w archiwach, co to wtedy wykopki wypisywały i jakie fikołki miały na podorędziu byle tylko usprawiedliwić/osłodzić innym głosowanie na PiS.
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: Nawet jeśli to co z tego, był wybór między komorem, który już byl Memem a Andzejem, który nim się stał. Natomiast w 2020 gdy już w stu procentach było wiadomo z kim ma się do czynienia...to już inna kwestia.
  • Odpowiedz
ulubieniec wykopków z 2015 roku


@BananowyAbazur: wykop jest niestety smutnym odzwierciedleniem stanu umysłu polskiego społeczeństwa. Wydawać by się mogło, że w internecie udzielają się głównie ludzie młodzi, którzy nie łykają propagandy jak stare dziadki, ale niestety, prawoskrętne wykopki co róż udowadniają, że są po pierwsze k------o tępe, po drugie są po prostu złymi, zacietrzewionymi, oślizgłymi i zdemoralizowanymi ludźmi.

Cytując klasyka: narodowi p0lscy idioci
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: jeden błąd może każdy popełnić, nikt nie spodziewał się, że po rubasznym i ospałym wujku Komorowskim będzie ktoś gorszy, a Duda w 2015 prezentował się najlepiej ze wszystkich kandydatów - pełen energii, z dobrą prezencją czyli to wszystko co powinien mieć prezydent w naszym kraju - o tym że nastąpi w ciągu tych 5 lat kompletny jego upadek nikt nie spodziewał się, Gorsi są ci co zagłosowali na niego
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: Tak tak wiadomo nie kandydat nie kampania tylko kuce złe bo połowa z nich śmiała śmieć nie zagłosować na Rafkałka.
Inną sprawą jest że niemiłosierną uciechę mi sprawia ten wasz ból tyłka połączony z miną pikaczu wynikający z upośledzenia umysłowego niepozwalającego połączyć tego że gdy otwarcie się wyszydza i atakuje jakąś grupę ludzi to potem może być problem z pozyskaniem ich głosu w wyborach.

Masson - @Cephalopoda_Ammonoidea: Tak tak wiadomo nie kandydat nie kampania tylko kuc...

źródło: comment_1628635734Lf4usNaSiJukRklPSNMPoh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz