Wpis z mikrobloga

Nadszedł smutny koniec. Po blisko 14 latach straciłem najlepszego przyjaciela - Zefirka ()
Przegrał z nowotworem, który przerzucił się po kastracji na wątrobę. Uśpiliśmy go, żeby mu ulżyć bo robiło się coraz gorzej. Zawsze miły i szczęśliwy - najlepszy pies jakiekolwiek miałem. Wypijcie dziś za niego mirki i mirabelki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#psy #pokazpsa #zwierzaczki
BajanArt - Nadszedł smutny koniec. Po blisko 14 latach straciłem najlepszego przyjaci...

źródło: comment_16286103565emlN8quhEH9Vkwqe1Nsy6.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BajanArt
Niech Zefirek teraz dostanie zasłużony odpoczynek. Niech wyzdrowieje. Niech biega i wącha, za tęczowym mostem na niebiańskiej zielonej polanie, z innymi pieskami.

Będziesz tęsknił on też będzie tęsknił.
Wypatruj go, gdy nadejdzie czas - on do Ciebie wróci.
  • Odpowiedz
@BajanArt: Przykro bardzo :( Mam słabość do szorściaków. Mój Radar teraz walczy z nowotworem choć jest dużo młodszy. Na razie czuje się dobrze mimo amputacji łapki. Paskudna choroba.
  • Odpowiedz
@BajanArt: ależ pocieszna mordeczka. Współczuję Mireczku, ale i tak miał długie i na pewno fajne życie przy Tobie. Dobrze zrobiliście że uśpiliście zamiast kazać mu się męczyć. Trzymajcie się i pamiętajcie że jest jeszcze dużo piesków które zasługują na wasze uczucie :)
  • Odpowiedz