Wpis z mikrobloga

@grzes1290: Kazar ma sporo w porządku modeli, które nadają się i do jednego i do drugiego. Sprzedawca w sklepie nazwał to jakoś casual flat czy coś takiego - podeszwa tam jest płaska.
A z bardziej sneakersowych to Lacoste Menerva w jakimś uniwersalnym, stonowanym kolorze (czarne, brązowe, czy granat)
@grzes1290: Ostatnio kupowałem ponad rok temu, raczej żadnego modelu z mojej szafy nie ma już w sprzedaży, ja mam większość od dawna a jedne nawet od 25 :-)
@lojesu Botki Kazara za które kilka lat temu zapłaciłem koło 400 akurat mi się popsuły, przerwała się skóra przy samej podeszwie, fakt że kilka lat wytrzymały, z drugiej strony pierwszy raz mi się buty tak rozleciały żeby pękła skóra. Wiele innych przetarło podeszwę
@grzes1290: Wg mnie to skórzany trampek jest i do elegancji to daleko ale to nie jest forum BwB więc nie musisz usunkonto.
:-)
IMO w Kazarze jak chcesz bardziej na luzie to może Alefy lub Batista a jak jesteś spory i masz +44 to fajnie mogą wyglądać Anaru.
Bardzo fajnie wygląda skóra nie do końca czarna tylko grafitowa ale modeli Ci nie znajdę.

Gx