Wpis z mikrobloga

@eshape55: Ja mieszkam w tym wewnętrznym budynku. Dlaczego kupiłam tu mieszkanie - jest duże i ustawne i po ludzku zaprojektowane, pokoje są odpowiedniej wielkości, nie ma skosów czy innych architektonicznych pomysłów. Jest CICHO (jak na blok i osiedle), sąsiadów nie słychać przez ściany i sufity, Wielickiej nie słychać. Jak jest wiatr duży, burza, czy inne silne zjawisko pogodowe nic nie przeszkadza w spaniu. Do tramwaju mam 2 minuty, do parku też
@DerMirker:

- Podwórko! Która klatka śmiga? Które chaty?
- Druga, chata dwa, cztery, siedem, a kto się pucuje?!
- Tu Oskar spod czternastki
- Siemano Oskar!
- Siemano Jowita, który tam to Klaudiusz?
- Ja jestem Klaudiusz, a co?!
- Ty pod siódemką mieszkasz? Twoja żona to Dominika?
- Tak!
- Dostaliśmy grypsa od rady mieszkańców, że śmieci w workach przed drzwiami zostawiasz i twój york nasrał na chodnik. Że jesteś
Pobierz SPAlfaKilo - @DerMirker:

- Podwórko! Która klatka śmiga? Które chaty?
- Druga, ch...
źródło: comment_1628597352U5TLxtDt502BUfU7HHks1q.jpg
@DerMirker:
1. Może to, że sobie mogę z sąsiadem podać rękę przez balkon? - Nie, nie możesz, bliskie balkony należą do jednych mieszkań
2. Że słyszę każdy krok przechodnia w środku? - tylko jak ktoś jest w szpilkach, albo się ewidentnie drze, ale to na każdym osiedlu na jakim mieszkałam jest
3. Że żyję ściśnięty z innymi? - no blok to nie domek jednorodzinny, swoją drogą tu nie ma tak dużo
wartość obronna znacznie by wzrosła, gdyby w środku wykopano studnię głębinową. Mogłaby to być jedna z lokacji serii książek uniwersum Metro 2137


@DerMirker: też mieszkam na zamkniętym osiedlu. Taki trójkąt z patio w środku. Zawsze mnie zastanawiało jak wyglądałaby apokalispa zombie w takim budownictwie. Obronić się łatwo, jakby ktoś się uparł to i szklany dach można zrobić. Jak narazie słabym punktem są odpady - wystarczy że śmieciarka dwa dni nie odbierze
@DerMirker: tak mi sie skojarzyło

Traper: Spacerniak! Który oddział śmiga?! Które cele?!
Adolf: Pierwszy! Cela trzy, cztery, siedem. A kto się pucuje?!
Traper: Tu Traper z Woli!
Adolf: Siemano, Traper!
Traper: Siemano, Adolf! Który tam to Zborek?
Zborek: Ja jestem Zborek, a co?!
Traper: Jesteś z Targówka? Znasz Miętusa?
Zborek: Znam!
Traper: Dostaliśmy grypsa od Miętusa! Że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś! Że jesteś frajer z wolności! #!$%@? ci w dupę,
nobrainer - @DerMirker: tak mi sie skojarzyło 



Traper: Spacerniak! Który oddzi...
@Wap30 ale czego, bo nie patrze komuś jak żyje? Interesuje mnie tylko życie moje i moich bliskich. Na resztę społeczeństwa mam #!$%@?, jak będą chcieli żyć w pałacach nie będę miał bólu dupy, jak będą chcieli żyć w lepiance nie będę się tym dowartościowywał.