Wpis z mikrobloga

@DerMirker: Śmieszy was to? przecież w o wiele gorszych warunkach ludzie gniją w kamienicach, a do nie dawna pewnie jeszcze srali we wspólnym kiblu, nie rozumiem dlaczego nie wyśmiewacie mieszań w kamienicach gdzie między jedną a drugą najczęściej jest ruchliwa droga, w ogóle nie rozumiem waszej logiki i tylu plusów.
5. Że mimo życia w mieście i tak potrzebuję samochodu, by przywieźć zakupy?


@DerMirker: Wynajmowałem tam mieszkanie na kilka nocy. Pod budynkiem jest bardzo duży podziemny parking. Nie wiem czy wszyscy mają tam przynajmniej jedno miejsce parkingowe, ale do mieszkania które wynająłem miejsce parkingowe było.

Z punktu widzenia okazjonalnego mieszkańca:

Mieszkanie miało trzy pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym bo na zwykłą kuchnię miejsca nie wystarczyło. Wszystkie okna na studnię
Za takie projekty powinni odbierać prawo do wykonywania zawodu. Założę się, że hipokryta który to projektował, jeszcze niedawno miał paszczę wypchaną frazesami o Nojfercie, przyjaznej przestrzeni urbanistycznej, otwartej na świat bryle i tym podobnych pierdołach.
To już za PRLu obowiązywały wyższe standardy projektowe. Taki mamy postęp.

Dziwię się też ludziom, którzy zdecydowali się kupić nory w tej termitierze. Tam nawet nie można swobodnie pierdnąć, aby całe osiedle tego nie słyszało.