Wpis z mikrobloga

Praca Grabarz aktualizacja

@Miler111111
@DominiCanes
@Mietowaherbata94
@sebe
@przegryw_muszek
@plox

Byłem na rozmowie tam babka powiedziała co tam jest i co się robi zrobiła się przejęta i poważna

oprócz kopania grobów jest tam ubieranie zwłok
mycie zwłok,odbieranie z terenu zwłok ekskumacje,czasem dyżury po 10 godzin zajebista sprawa no i co najważniejsze zdarzają się wypadki i zwłoki są poszatkowane nie wiem tylko czy chodzi też o no wiecie zbieranie krwi na pewno czasem będzie śmierdzieć zależy od tego w jakim stanie rozkładu będą zwłoki myślę że to nie jest praca dla zwykłego Mirka tylko dla świra takiego takiego jak ja nie wiedzą jeszcze że jestem fanem bestgore * RIP
w domu powiedziałem tylko że to kopanie grobów innych rzeczy lepiej jest nie mówić na początku
oprócz zapachu krwi i rozkładu może być też zapach spalenizny jeżeli trup będzie spalony

Podsumowując będą się porozumiewać z kierownictwem i mam czekać na telefon
Najważniejsze jest to aby nie było lęku


#przegryw #pracbaza #proboszcz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duszy-szum: o co cię mogę zapytać? ..no ja się tak zwłokami za bardzo nie przejmuje w sumie to fizycznie myślę nie będzie to łatwe i potrzebna mi odpowiednia suplementacja zwłoki i te sprawy żałobne jakiś za bardzo mną nie wstrząsną jak wszystko pójdzie dobrze będzie na pocz umowa na próbę aż do zimy tu już będzie trudniej bo ziemia jest twardsza a grób trzeba będzie wykopać na 2 metry
  • Odpowiedz
@Cyberprank2137: z tego co wiem to takie chodzą po 500 zł wśród studentów medycyny (w sensie prawdziwe). Przynajmniej kiedyś tyle kosztowały, 2k to dobra cena się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pulton: Nie no jak już wykładamy karty na stół to teraz nie ale jak poprawi mi się w robocie to będzie mozna pomyślec o ile to nie będzie jakieś g---o w stylu idź na cmentarz i tam jest "pewniaczek" to sobie wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo byłbym w stanie tyle zaplacić za prawdziwą
  • Odpowiedz