Wpis z mikrobloga

Praca Grabarz aktualizacja

@Miler111111
@DominiCanes
@Mietowaherbata94
@sebe
@przegryw_muszek
@plox

Byłem na rozmowie tam babka powiedziała co tam jest i co się robi zrobiła się przejęta i poważna

oprócz kopania grobów jest tam ubieranie zwłok
mycie zwłok,odbieranie z terenu zwłok ekskumacje,czasem dyżury po 10 godzin zajebista sprawa no i co najważniejsze zdarzają się wypadki i zwłoki są poszatkowane nie wiem tylko czy chodzi też o no wiecie zbieranie krwi na pewno czasem będzie śmierdzieć zależy od tego w jakim stanie rozkładu będą zwłoki myślę że to nie jest praca dla zwykłego Mirka tylko dla świra takiego takiego jak ja nie wiedzą jeszcze że jestem fanem bestgore * RIP
w domu powiedziałem tylko że to kopanie grobów innych rzeczy lepiej jest nie mówić na początku
oprócz zapachu krwi i rozkładu może być też zapach spalenizny jeżeli trup będzie spalony

Podsumowując będą się porozumiewać z kierownictwem i mam czekać na telefon
Najważniejsze jest to aby nie było lęku


#przegryw #pracbaza #proboszcz
  • 55
@trinty: Robota jak robota kiedyś był fajny artykuł o takim gościu który taką pracę doporowadził do perfekcji on chyba charakteryzował też może potem znajdę fajny też film oglądałem japoński w tej tematyce Pożegnania
@przegryw_wykopu: martwi mnie to że może zdażyć się cynajowodor w powietrzu szczególnie tam gdzie było zaczadzenie albo np jak ktoś wpadnie do szamba to może być niebezpieczne
w zamkniętych pomieszczeniu z trupem w zaawansowanym rozkładzie gdzie nie ma dostępu do powietrza na pewno będą dobre wrażenia