Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła zapłakana, bo koleżanki się z niej śmiały bo nie ma iPhonea?
Postanowiłem nie interweniować u rodziców tych dzieciaków, tylko wytłumaczyłem córce, że zachowanie jej koleżanek jest niewłaściwe i aby się nie przejmowała, a z nimi nie zadawała. Wolałem nie interweniować bo znając życie, zaraz dzieciaki by jeszcze bardziej zaczęły stygmatyzować moja córkę.
Ale... moja druga połówka była na pazurach (u kosmetyczki), i jak się domyślacie wspomniała o zajściu... Wieść błyskawicznie dotarła do matki jednej z dziewczynek.
Rano, jeszcze w piżamach, otwieram drzwi a tam stoi kobieta z córką. Więc ta dziewczynka przyszła z bombonierą przeprosić moją córkę za swoje zachowanie. Trudno mi oceniać czy to było bardzo szczere, ale robiło takie wrażenie.
Jako, że ja do pracy, to teraz żona siedzi z kobietą przy kawie, a dzieciaki gdzieś wywiało do zabawy.

Bardzo miły początek dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie płaczącego dziecka poglądowe.
m.....s - Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła z...

źródło: comment_1628580573NsXhhcBWgdx4Wm5JBYmDt4.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@TheSilentEnigma: Ja na przykład karmię się twoją robacką frustracją wylewającą się przez ekran. Dobudowujesz filozofię do #!$%@? wie czego, bo kogoś stać na wydanie iluś tam pieniędzy na jakiś produkt. W tematach motoryzacji pewnie działasz podobnie, bijąc konia do jakieś #!$%@? Kii bo na papierze ma takie same cyferki jak droższe BMW. Prawda jest taka, że racjonalizujesz swoje życiowe porażki i biedę. Idź nazbieraj złomu, będziesz miał na prytę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@miedzywymiarowy_szympans: niestety pokolenie tik toka uczy takiego szamba dzieciaków, czasami sami rodzice nie są świadomi, ale dobrze, że się wyklarowała sprawa

@paluszki_rybne: jak mnie triggeruje takie boomerskie #!$%@?.
Tak, bo za naszych czasów nikt nie jechał nikogo w szkole za brak 3 pasków na dresie czy innego gówna, nikt nie miał poczucia niższości z powodu tego że jego starzy byli biedni.
Gdyby tylko nie to "pokolenie tik toka"
  • Odpowiedz
@Chmurkins: Korzystam z iP X, urządzenie jest ze mną od 2018. Służbowo pracuję na nowszych wypustach japka i nie zauważam jakikolwiek znaczących rozbieżności w płynności działania czy dostępie do danych. Na baterię póki co też nie narzekam.
  • Odpowiedz