Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła zapłakana, bo koleżanki się z niej śmiały bo nie ma iPhonea?
Postanowiłem nie interweniować u rodziców tych dzieciaków, tylko wytłumaczyłem córce, że zachowanie jej koleżanek jest niewłaściwe i aby się nie przejmowała, a z nimi nie zadawała. Wolałem nie interweniować bo znając życie, zaraz dzieciaki by jeszcze bardziej zaczęły stygmatyzować moja córkę.
Ale... moja druga połówka była na pazurach (u kosmetyczki), i jak się domyślacie wspomniała o zajściu... Wieść błyskawicznie dotarła do matki jednej z dziewczynek.
Rano, jeszcze w piżamach, otwieram drzwi a tam stoi kobieta z córką. Więc ta dziewczynka przyszła z bombonierą przeprosić moją córkę za swoje zachowanie. Trudno mi oceniać czy to było bardzo szczere, ale robiło takie wrażenie.
Jako, że ja do pracy, to teraz żona siedzi z kobietą przy kawie, a dzieciaki gdzieś wywiało do zabawy.

Bardzo miły początek dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie płaczącego dziecka poglądowe.
m.....s - Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła z...

źródło: comment_1628580573NsXhhcBWgdx4Wm5JBYmDt4.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
jak kogoś w 2021 nie stać na iPhona to jest biedakiem robakiem i nie powinien mieć dzieci. Lepiej kupić jedno japko z 2k, które starczy na 4-5 lat niż co roku wymieniać chinola za 1k.


@SknerusMcTracz: Zawsze mam bekę z Ajfoniarzy. Są to ludzie, którzy będąc ruchani na grube pieniądze przez zagraniczną korpo jeszcze są z tego dumni, nazywają innych biedakami i karmią się jakimś poczuciem "prestiżu" stworzonym przez Ajfonowski marketing
  • Odpowiedz
  • 1
Tldr ( ͡° ͜ʖ ͡°) split screen do pokoemon go - to juz wiem z kim pisze :D

Generalnie jesli ten przytyk o szpanie to do mnie to w buty sobie go wsadź, bo używam ip7 az nie padnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Euphor widzę, że nie przeczytałeś tego co napisałem, albo po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Raczej to drugie ;)

Ale
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Normik, to chyba akurat dobrze :) widzisz, ja nie siedze w piwnicy i nie staram sie podbudowa swojego nadwątlonego piwnicznego ego krytykujac bezpodstawnie ludzi. Pokazałeś klase ubliżając mi, szkoda ze tylko w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: Jak miałem lvl 7/8 to na gwiazdkę dostałem wielki karton. Dla dziecka wielki prezent = świetny prezent. Patrzę, a tam w środku same książki..... Płacz, lament, bo niw było tam upragnionej zabawki.

Jaka była moja radość i śmiech rodziców z ich żarciku, jak wspomniane książki okazały się być instrukcją od KOMPUTERA MULTIMEDIALNEGO!
  • Odpowiedz
  • 0
@Euphor ha ha ha, no to już mnie oceniłes, że jestem piwniczakiem z niskim ego, tak?

Haha, dzięki :)

Zupełnie nie trafiłeś, ale spoko, co innego możesz powiedzieć oprócz argumentów ad personam.

A przypomnę, że zacząłeś od zdania "a co Ty chcesz robić na telefonie?"

Przecież dla takich normikow jak Ty jak ktoś wykorzystuje telefon do automatyzacji codziennych rzeczy, to na pewno nie ma znajomych, jest prawiczkiem i siedzi w piwnicy

(
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Tak sie przedstawiasz, przeanalizuj jak sie wyrazasz i jaka pogarde prezentujesz. Albo jestes bardzo mlody albo bardzo #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta to tylko twoja internetowa poza :) dobra, pal wroty freethinker
  • Odpowiedz
  • 1
@Euphor elo tępy normiku ze srajfonem. Leć tam biegać w swoich gaciach z Calvina Kleina :)

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz