Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła zapłakana, bo koleżanki się z niej śmiały bo nie ma iPhonea?
Postanowiłem nie interweniować u rodziców tych dzieciaków, tylko wytłumaczyłem córce, że zachowanie jej koleżanek jest niewłaściwe i aby się nie przejmowała, a z nimi nie zadawała. Wolałem nie interweniować bo znając życie, zaraz dzieciaki by jeszcze bardziej zaczęły stygmatyzować moja córkę.
Ale... moja druga połówka była na pazurach (u kosmetyczki), i jak się domyślacie wspomniała o zajściu... Wieść błyskawicznie dotarła do matki jednej z dziewczynek.
Rano, jeszcze w piżamach, otwieram drzwi a tam stoi kobieta z córką. Więc ta dziewczynka przyszła z bombonierą przeprosić moją córkę za swoje zachowanie. Trudno mi oceniać czy to było bardzo szczere, ale robiło takie wrażenie.
Jako, że ja do pracy, to teraz żona siedzi z kobietą przy kawie, a dzieciaki gdzieś wywiało do zabawy.

Bardzo miły początek dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie płaczącego dziecka poglądowe.
Pobierz m.....s - Wołam zainteresowanych co do akcji ze srajfonem; o tym jak córka przyszła z...
źródło: comment_1628580573NsXhhcBWgdx4Wm5JBYmDt4.jpg
  • 165
@Euphor ale wiesz, że telefon w XXI wieku to mały, przenośny komputer z ogromną mocą obliczeniową i oprócz wysyłania dickpicków na messendzerze, słuchania popu na Spotify i robienia selfie w siłowni - można użyć telefonu do naprawdę wielu innych rzeczy?
@miedzywymiarowy_szympans: dzieci to wredne #!$%@?, ja byłem z biednej rodziny na początku się śmiali że mam stare buty albo nie jeżdżę na wycieczki bo jestem biedakiem, na szczęście umiałem się bić i z czasem takie gnoje dostawały #!$%@? po szatniach albo po lekcjach, i nikt się po pewnym czasie nie odważył że mnie śmiać, miałem #!$%@? na konsekwencje i bali się mnie nawet ze starszych klas. Niestety inni pochodzący z biednych
@brednyk dlatego mówię, że fajnie gdyby ojciec umiał pokazać oczywists wyższość Androida nad iPhonem np. próbując zainteresowac swoją córkę prostym i przydatnym programowaniem.

@Euphor wywód bez sensu? No ciekawe czy taki bez sensu. Dawno nie byłem już na iPhonie, jest tam już split screen dla dwóch aplikacji? (Jedna na górze, druga na dole, trzecia, np YouTube, w pływającym oknie - czyli trzy aplikacje jednocześnie). Pytam, bo nawet nie wiem.

Dla nastolatka -