Wpis z mikrobloga

#przegryw #incel #gory #rower
Ostatnio wróciłem z gór i pomyślałem - może są na tagu chętni do sformowania grupy i wspólnych wypadów celem integracji, nie muszą to być góry, może być rower albo szlaki piesze. Moglibysmy wymienić się doświadczeniami, podzielić przemyśleniami etc. Od kilku lat chodzi mi po głowie utworzenie jakiejś organizacji zrzeszającej osoby które przegrały swoje życie.
  • 15
Dlaczego Wy przegrywy macie taką obsesję na punkcie bolców? Przegrywy to krypto geje?


@MrNobody333: ponieważ jesteśmy przegrywamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przegrywy to nadludzie
@Miler111111: Za mało użyłeś tych zer w słowach. Jeszcze ktoś pomyśli, że jesteś normalny, weź lepiej napisz coś o p0lkach, 0skarkach i innych takich by było wiadomo, że na 100% jesteś upośledzony umysłowo. Normictwo kłamie, oni nie znają się na życiu, tylko przegryw wie jak jest na prawdę. Zbierze się tak z 10 przegrywów na tagu i między sobą przekazują swoje doświadczenia życiowe. Łapiesz, doświadczenia życiowe piwniczaków, którzy nie mają pojęcia
@Miler111111: Nikt nic nie pisał o miłych ludziach. Jakby na świecie żyli sami mili ludzie, to nie byłoby przegrywów. Dopowiadasz sobie jakieś rzeczy byle usprawiedliwić swój nieogar życiowy. Przegrywy są takcy sami jak normiki a jednyna różnia to niski wzrost. To nie jest tak, że normik ogarnia relacje między ludzkie, jest pewny siebie, a przegryw nie potrafi rozmawiać z ludźmi, izoluje się od świata i ucieka w chińskie bajki i gierki,
@MrNobody333: Większość się izoluje, bo są bez odpowiednich umiejętności społecznych, przez co ich próby zawiązywania znajomości i tak skończyłyby się tak, że agresywne n0rnictwo by ich wyśmiało, poniżyło i poszło pieprzyć o "sprawiedliwym świecie" xD
@Miler111111: No to jeśli nie mają umiejętności społecznych i nie chcą ich nabyć, to do kogo pretensje? To tak jakby ktoś nie składał CV do żadnych firm, nie poszedł by nawet kraść, a zaczął narzekać, że nie ma pieniędzy. Może i ktoś tam odziedziczył duże pieniądze, ale większość ludzi by mieć kasę, to robi coś by ją mieć. No sorry, ale jak ktoś przez większość życia będzie uciekał od tego życia