Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R2D2_z_Sosnowca: tak patrzę na te foty, i stwierdzam że chyba roku by mi brakowało żeby to wszystko zwiedzić. A jeszcze po miastach by człowiek pobiegał. A jeszcze zarobić na to trzeba ()
  • Odpowiedz
  • 1
@R2D2_z_Sosnowca czy spacerując sobie po takich parkach natrafiłeś kiedyś na jakiś niebezpieczny gatunek np. Węża? Jak to tam wygląda bo u nas praktycznie nic takiego nie występuje
  • Odpowiedz
@cerbera: Tak. Copperhead to podgatunek żmiji, na szczęście nigdy nie spotkałem na swej drodze. Zawsze mam w głowie jak pcham się gdzieś przez wąskie ścieżki i szczególnie się boję o dzieci, które „muszą” iść pierwsze. Na szczęście te gady uciekają zazwyczaj z drogi pierwsze więc problemu nie ma. Kilka razy widziałem całe „stada” węży, szczególnie na wczesną wiosnę jak tylko robiło się ciepło. Nie znam się ale pewnie wtedy się parowały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R2D2_z_Sosnowca: chyba bym musiał w totka wygrać i nic innego nie robić jak tylko podróżować. To może bym zdążył zwiedzić to co bym chciał. Na razie założyłem sobie że na 50 urodziny się wdrapię na Kazbek. A za 3 tygodnie tydzień urlopu to może po górach pobiegam.
  • Odpowiedz