Wpis z mikrobloga

  • 12
@znicz bo:
- ograniczają zgony
- ograniczają ciężki przebieg choroby
To drugie jest szczególnie problematyczne, bo chorzy wymagają hospitalizacji, bo się duszą bez tlenu.
No i jak masz pierdylion ludzi którzy muszą iść do szpitala, to:
- przede wszystkim musisz mieć dla nich
  • Odpowiedz
@znicz: a czemu ludzi nie leczyli w ogóle żadnymi lekami kiedy było wiadome że są chorzy, przetrzymywali ludzi w domach do stanu, którego już praktycznie nie dało się wyleczyć. Czemu nie używają lekarze amantadyny i czemu lekarze nagle mieli w------e i pochowali się w swoich domach lecząc k---a ludzi przez telefon xD odpowie mi ktoś czemu nie leczono ludzi zakażonych na samym początku choroby?
  • Odpowiedz
@JebawczanRysionu: no, ani jednej osoby tym nie wyleczyli XD lepiej żeby płuca się całe z------y i pod respirator :D odpowie ktoś w końcu czemu ludzi nie leczyli w ogóle w domu i czekali do momentu jak już się nie da nic zrobić ?
  • Odpowiedz
@znicz: @oakduck: @OlekAleksander: @mario074: @paczelok: @PapaSar: mam do Was pytanie. Czy nie sądzicie, że gdyby pandemia była oszustwem to najgłośniej mówiłyby o tym koncerny farmaceutyczne popierając to swoim autorytetem? Bo nie wiem czy jesteście świadomi, że zdecydowana większość koncernów farmaceutycznych na tej pandemii traci ogromną kasę, opierając swoje dochody na długotrwałych terapiach ambulatoryjnych, które zawieszane są wszędzie. Nawet w Teksasie
  • Odpowiedz
czyli co, według ciebie rząd celowo uśmiercił te kilkadziesiąt tysięcy ludzi żebyś chodził w maseczce do sklepu?


@OddajButa123: Tak, nagle przestał istnieć rak i choroby serca, bo szpitale zajęły się covidem w tym roku statystyki też będą wysokie ze względu na brak przyjęć i przekładane operacje. Wzrost nie bierze się tylko z covida, tylko z decyzji rządu w głównej mierze, nie tłumacz ich.
  • Odpowiedz