Wpis z mikrobloga

Tak jak nie lubiłem go na początku, potem się z niego śmiałem, tak teraz on nie zasługuje nawet na splunięcie w twarz.

Robert Gryn, bo o nim mowa, mimo, że jest milionerem nadal chce wyleszczać z kasy niczego nie świadomych fanów i ludzi którzy w niego wierzą. Wychowany na MLMie, niczym się nie różni od zwykłego oszusta i bandyty, który okrada ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy. W tym momencie kradnie nie tylko ich oszczędności, ale i marzenia.

Gość wciska papkę, że potrzebuje SERJUS INWESTORS w jego projekt (sam jest milionerem, ale przecież nie wyłoży swoich pieniędzy w ten scam xD), żeby cokolwiek pchnąć do przodu. Ludzie mu wierzą i kupują ten badziew. Niestety naiwniaki nie nauczą się nawet po futurenetach, dascoinach i innych piramidach/scamach, a ten śmieć zgarnie całą pulę.

Mamy full serwis:
- obietnica rewolucyjnego produktu
- konsolidowanie fanów projektu i nazywanie ich specyficzną nazwą, żeby się jeszcze bardziej identyfikowali ze scamem (tutaj: heroes)
- wywalona w kosmos roadmapa
- już za chwilę ogłaszamy współpracę z wielkimi markami
- wyciąganie hajsu z publiki
- vlogaski na yt z przekazem podprogowym, używanie tylko super-słów (np. że projekt jest "mind-bending")

I tak wiem, zaraz ktoś napisze, skoro ktoś jest głupi to jego wina, ale niestety oprócz tych głupków, cierpieć będą również ich rodziny, które nie są niczemu winne.

Takich cwaniaczków trzeba piętnować.

#robertgryn #gryn #kryptowaluty #takaprawda #scam
MarteenVaanThomm - Tak jak nie lubiłem go na początku, potem się z niego śmiałem, tak...

źródło: comment_1628448720BCq0N1fTZWz4Tnd0fXaihV.jpg

Pobierz
  • 14
@MarteenVaanThomm: tak na szybko wszedłem na jego www i w porównaniu z tysiącem innych szitów / tokenów na bnb co powstały w ostatnich dwóch miesiącach to jest naprawdę dobrze. Nikt nikogo nie zmusza do ładowania tam kasy, każdy siedzący w temacie wie, że takie tokeny to jak siedzieć w kasynie z cygarem.