Wpis z mikrobloga

Teraz pytam poważnie - ktoś wie co to jest to miejsce/lokal Spice? Paweł mówi, że jest to miejsce, gdzie jest serwowana pizza. Od dłuższego czasu przyglądam się pudełkom po pizzy, wszystki są albo sygnowane logo 'tom's dinner' (tam gdzie V siedzi z Takemurą) albo ALLFoods. Nigdy nie udalo mi sie odnalezc żadnego innego pudełka po pizzy, żadnego z jakimś zegarem/wyświetlaczem. Nie widziałem również nic takiego w zasobach artstation, gdzie jest setki koncept artów z gry.

Tak samo butelki z keczupem - IMHO wyglądały bardzo generycznie, ktoś zauważył jakieś specjalnie projektowane butelki z keczupem?

#cyberpunk2077
pablo397 - Teraz pytam poważnie - ktoś wie co to jest to miejsce/lokal Spice? Paweł m...
  • 17
  • Odpowiedz
@pablo397: Zwróć uwagę na "T" to nawiązanie do T posującego Keanu ( ͡ ͜ʖ ͡) A tak serio to nie widziałem nic takiego ¯\_(ツ)_/¯ Tak samo nie widziałem żeby npc reagowali na to gdzie skierowana jest kamera, a przed premierą mówili, że tak będzie.
  • Odpowiedz
@deletenomads: już nawet się nie rozchodzi o to co miało być, ale on pyta Łoza wprost czy widział - czyli w wersji, w którą grał Łozo to było coś takiego jak te interaktywne pudełka z pizza... Nie wiem, może to w jakimś queście jest czy coś
  • Odpowiedz
@deletenomads:

npc reagowali na to gdzie skierowana jest kamera, a przed premierą mówili, że tak będzie.

To wygląda tak jakby Bado znowu nagrał się (albo prędzej naoglądał na yt) starych gier na source gdzie faktycznie był taki ficzer (szczególnie w Sin Episodes: Emergence gdzie Jessica karciła za patrzenie się na jej główne assety) i odrazu dał na slacku, że tak będzie - tak robimy a połowa nie-technicznych już miała kisiel w
slums - @deletenomads: 
 npc reagowali na to gdzie skierowana jest kamera, a przed pr...
  • Odpowiedz
@gimemoa:
Ano miał, miała nawet wychodzić w epizodach i podobnie jak w przypadku Half-Life'ów - ch*j bombki strzelił.
Co do "remasterów" to Night Dive generalnie robi dobrą robotę chociaż w przypadku gier na IDTechu to wystarczyło "hojnie" rzucić kod gry i reszte by zrobiła społeczność, no ale hajs się musi zgadzać.
  • Odpowiedz
@pablo397: Interesujące... Dodatkowo wydaje mi się, że on mówi "Z 'Pies' [pʌɪz], 'Pies' to jest takie miejsce...". Co ma sens, bo "Pie" to ciasto, min. takie na pizzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A też nazwa, taka nieformalna, na pizzę właśnie.
  • Odpowiedz