Wpis z mikrobloga

Wszyscy żyją aferą z #lubin Tymczasem bliscy Basi dzisiaj po raz ostatni pożegnali ją w wyjściowych dresach na pogrzebie, a my nadal nie wiemy pod wpływem jakich substancji była w chwili wypadku. Chyba nie muszę przypominać, że wyniki kierowcy były podane publicznie już następnego dnia ¯\_(ツ)_/¯
#afera #wypadek #katowice
Pobierz
źródło: comment_1628347151dVJbu4ReTFZBAqUZBKbfuy.jpg
  • 97
@Conscribo: Czyli zagradzanie drogi to według Ciebie stwarzanie zagrożenia dla kierowcy pojazdu o wadze 28 ton?

Czy tak samo pisałbyś np. o Twojej siostrze (nie wiem czy taką masz) która weszła by przed stojący autobus/inny pojazdy żeby uspokoić swojego męża/faceta i zginęłaby rozjechana przez kierowcę pojazdu który nagle ruszył widząc przed maską tłum ludzi?
@AntyBohater: widzę że ja skremowali więc teraz pobrane próbki wystarczy podważyć, następnych już nie pobiorą.

Moim zdaniem ciało nie powinno być tak szybko wydane dopóki prokurator nie przedstawi zarzutów, a obrona będzie mogła pobrać własne próbki do testów. Ale to Polska i tu się takich rzeczy nie robi.
Czyli zagradzanie drogi to według Ciebie stwarzanie zagrożenia dla kierowcy pojazdu o wadze 28 ton?


Tak.

Czy tak samo pisałbyś np. o Twojej siostrze (nie wiem czy taką masz) która weszła by przed stojący autobus/inny pojazdy żeby uspokoić swojego męża/faceta i zginęłaby rozjechana przez kierowcę pojazdu który nagle ruszył widząc przed maską tłum ludzi?


@ITgeek: Moja siostra nie jest patusiarą jak ta Basia i wiedziałaby jak się zachować i najlepiej trzymać
@Conscribo: Nie twierdzę, że jest patusiarą. Różnie w życiu bywa np. Twoja siostra spaceruje z mężem/facetem, zaczepia ich np. 2 typów dochodzi do bójki która przenosi się na dwu pasmową drogę, Twoja siostra przestraszona stara się ich rozdzielić i nagle zostaje rozjechana przez ruszający na pełnej 28 tonowy pojazd bo kierowca tak chciał. Czy wówczas to byłaby wina Twojej siostry? Odpisz szczerze i nie wykręcaj się, że by tak nie zrobiła
Dajcie już jej #!$%@? święty spokój, trochę empatii w stosunku do jej ojca i reszty rodziny, bo aż niedobrze się robi od tych waszych wysrywow.


@jestepianke: Spokojnie, skończy się proces to będzie miała spokój...
... czyli tak pewnie za 4 lata xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AntyBohater: no panowie się nie popisali z takim strojem, ale rycerze ortalionu nie mogą zdradzić swoich ideałów. Argument o tym, pod wpływem czego była, żenujący, bo nie była najpewniej pod wpływem niczego specjalnego. A nawet, gdyby była, skończyłaby dokładnie tak samo. Zginęła w sposób absolutnie bestialski, tak nie powinni kończyć nawet Mengele czy komendanci obozów koncentracyjnych. A co dopiero przeciętna 19-latka.
Ewentualny alkohol czy używki, nie ma tutaj wpływu na sytuację, która miała miejsce.


@krispp: no przecież już się tak w polsce przyjęło że trzeba wyjść i zahamować autobus ciałem, inaczej nie zatrzymuje się na przystanku