Wpis z mikrobloga

#emigracja #cykamsie #korea

Mirki dajcie plusa na odwagę za 5 min wchodzę na pokład samolotu do Korei Południowej i nie zamierzam już nigdy wrócić do polski na stałe.
Trzymajcie kciuki żeby się mi tam wszystko udało.
Trochę obsrane gacie mam,bo teraz są te restrykcje i wgl niby wizę mam,testy itp, wszystko gotowe,ale boje ze mnie zawrócą.
Pobierz GugliPL - #emigracja #cykamsie #korea 

Mirki dajcie plusa na odwagę za 5 min wchodzę...
źródło: comment_1628340788FyNRCkx2wvrLaNnBNx0Y9Y.jpg
  • 74
@Wodejka: Jak masz rodzine w Korei nie nudzisz nic płacić,możesz spędzić kwarantannę w miejscu zamieszkania.W moim przypadku teraz spędzam kwarantannę z żona,jutro z rana test na koronę,wiec sobie chociaż trochę zobaczę swiat od zewnątrz bo później 2 tygodnie ban na wychodzenie z domu.
@TenNorbert: Nie tagu nie zakładam,byłem tylko obsrany na lotnisku i dla zabawy sobie wrzuciłem posta na mikro.Narazie mieszkam z moja zona i po kwarantannie przydało by się coś znaleźć do roboty,ale jeszcze trochę formalności mnie czeka bo kartę pobytu muszę zrobić, bo sama wiza to nie wszystko.Także zapowiada się miesiąc nic nie robienia.
@Shatter: Trochę szkoda,ale w Polsce nie mam zamiaru pracować cały miesiąc i płacić większość pensji na wynajem 30m mieszkania we Wrocławiu.Tutaj jak zacznę pracować (obojętnie gdzie) będzie mnie stać chociaż na mieszkanie i jakiś fajny samochód.
@p4wl: wcześniej już tu mieszkałem około pol roku i nic nigdy mi się rasistowskiego nie przydarzyło,za to mojej żonie w Polsce No to już nawet ciężko policzyć ile razy jakiś sebix miał problem,ze w sklepie między sobą nie rozmawiamy po polsku.Przecież w Polsce jesteśmy to mówimy po polsku (°°