Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś źródło gdzie kupić baterię, która finalnie nie będzie miała połowy deklarowanej pojemności? Są jacyś pewni sprzedawcy? Zakup na Aliexpress pseudo-oryginałów lub jakiegoś Nohon wchodzi w grę.

Chciałbym wymienić baterię w moim Xiaomi Mi 9T, bo już niestety nie daje rady przeżyć jednego dnia na ładnowaniu.
Biorę pod uwagę 2 opcje: O
1. Oddanie do serwisu, jeśli całość nie wyniesie więcej niż 100zł (ale nie wiem co mi włożą, poleca ktoś coś w okolicy Katowic?).
2. Zabranie się do tematu samemu (mam narzędzia, powinienem sobie poradzić).

#xiaomi #smartfon #telefony #baterie #serwisgsm #mi9t
  • 5
  • Odpowiedz
@BetPay: dragon-tt.com

Jesli nie tam, to mozesz podbic do oficjalnego serwisu z pytaniem czy by nie wymienili odplatnie. Ewentualnie pisac do micenter.pl.

Zapomnij zeby w zwyklym serwisie gsm mieli oryginalna baterie.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Nie zależy mi na oryginalnej baterii, może być po prostu dobry zamiennik. Ale boję się, że te wszystkie "podróby" oryginałów są beznajdziejne.
Jak wygląda wysyłka z dragon-tt? Co to za sklep?
  • Odpowiedz
@BetPay: sklep chinski gdzie masz oryginalne czesci zamienne do xiaomi, czasem nowe, czasem pochodzace z rozbiorek (to bedzie napisane na stronie produktu).

Jesli kupisz tam baterie to jest spora szansa ze bedzie zachowywac sie jak nowa. Zadne allegro i aliexpress nie oferuje oryginalnych baterii do xiaomi.
Nohon mozesz sprobowac, ale jesli nie ma ich na allegro i bedzies sciagal z ali, to wyjdzie na to samo jakbys z dragona kupowal.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Ok, dzięki. Nohon kosztuje tyle samo ile na dragon-tt (ale tam dochodzi wysyłka). Orientujesz się może czy BP40(Mi9T Pro) będzie pasować w BP41(Mi9T)? Niestety ta dedykowana do Mi9T(BP41) jest niedostępna
  • Odpowiedz