Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy miał ktoś z Was mirki problem z #rozowypasek odnosnie #seks ale na byc moze podlozu psychologicznym?
Jesteśmy razem już dlugo bo ponad 4 lata. Problem zaczął się jakoś okolo rok temu, jednak postępował dość stopniowo aż do wręcz rozkładu pozycia (chyba tak to sie prawie okresla xd)
Nie wiem do końca co robić, bo moja kobieta mówi mi, że dalej jej sie podobam. Tak - mieliśmy wiele rozmów. Dodatkowo wysłałem ją na terapię do seksuologa (mieszkamy między Krakowem a Warszawa i wysłałem ją do Warszawy, więc pojechala do stolicy do teoretycznie świetnej babki) a tam Pani Seksuolog uznała, że to prawdopodobnie problem złożony, mianowicie problemy z dietą, stan przedcukrzycowy itp. Jednak od kilku miesięcy walczyliśmy z tym i ostatnio na badaniach wyszlo, że stan zdrowotny mojej rozowej wrócił do stanu dobrego.
Stąd tez wykluczam kwestie zdrowotne (chyba ze tabletki przez pcos ale w to wątpię bo jeszcze rok temu pyrkalismy sie jak kroliki a tabletki bierze od 6 lat) no i nie wiem co zrobić w sumie. Mamy po 27(ja) i 25 (rozowa) lat. Ogólnie znając tutjesze tendencje stwierdziłbym ze to juz #zwiazki do #!$%@?, ale jednak moja zapiera się że mnie kocha. Dodatkowo jak wcześniej wspomniałem ZAPIERA sie ze jej sie podobam. Oczywiście może kłamać, prącie ją wie xD ale moze też mówić prawdę.
Co Wy na to? Czy komus seksuolog w takiej sprawie pomógł? Czy jest szansa na poworcenie współżycia? Czy jednak lepiej byłoby się rozstać?

Wiem ze pytania są trudne, ale i sprawa nie jest taka oczywista. Moja rozowa dalej z chęcią się do mnie przytula, jest baaardzo kochana, bardzo o mnie dba chociaż całować się chce coraz mniej.

Help :)

#psychologia #seks #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610dc5b66513ce000a3adc3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
MglistaDziewczyna: ona cię kocha i podobasz jej się, ale to nie znaczy, że ma na ciebie ochotę. Po prostu jesteście na etapie związku, w którym postrzega cię jako swojego ukochanego słodziaka, a nie pociągającego mężczyznę. Dobra wiadomość jest taka, że da się ten stan odwrócić. Bądź bardziej stanowczy, męski, może wzbudź *delikatna* zazdrość. Jeśli dojdzie do seksu, zdominuj ją, zerżnij. Ona sobie nie zdaje z tego sprawy, ale tego jej właśnie
  • Odpowiedz