Wpis z mikrobloga

Jeśli potwierdzą się dotychczasowe informacje, śmierć ziomka z Lubina będzie wręcz bliźniaczo podobna do sprawy Floyda.

Wykopki są słusznie oburzone zachowaniem policji, ale to powoduje dysonans. Przecież przy śmierci Amerykanina klaskali uszami.

W związku z tym, sezon na fikołki "TO SĄ KOMPLETNIE RÓŻNE SYTUACJE!!!!!!" uważam za rozpoczęty!

#neuropa #bekazprawakow #lubin
NapalInTheMorning - Jeśli potwierdzą się dotychczasowe informacje, śmierć ziomka z Lu...

źródło: comment_1628321228JAjBS7DbXxp5dxK6yGykfo.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
@sawa12721: Floyd był zwykłym przestępcą, który celował ciężarnej kobiecie w brzuch pistoletem, a robili mu pożegnanie jak bohaterowi, który wskoczył do palącego domu ratować dziecko.
Na tym polega problem.
  • Odpowiedz
He and his girlfriend, Courteney Ross, became addicted to opioids four years ago after both were prescribed the drugs for chronic pain. When the prescriptions ran out, they turned to illegal drug use, she said. They tried to go clean but failed. They tried again but could not stop for long.


@Dutch: Uzależnienie od leków przeciwbólowych to w USA potężny problem, z którym boryka się kilka milionów ludzi. Nie stawiam
  • Odpowiedz
@WiktorekS: Widocznie nie mam rozumu i godności, bo dla mnie nie ma różnicy czy ktoś mi sprzeda kose w żebra dlatego bo mu lekarz przepisał zły lek, czy dlatego, że dostał narkotyki na ulicy.

Jakby peterson latał po ulicy i okradał sklepy, to zaryzykuje bardzo odważne stwierdzenie, że nie było by wyprzedaży w sklepach z elektroniką przez kilka miesięcy z rzędu jakby cos mu się stało.
  • Odpowiedz
@texas-holdem:

Uzależnienie od leków przeciwbólowych to w USA potężny problem

Nikt tego nie neguje.

tylko że konkretnie fentanyl w jego krwi pochodził z leku, który miał w samochodzie. I ten lek przepisał mu pierwotnie lekarz, bodajże
  • Odpowiedz
@balin1: przeciez kolega wyzej wyjasnia ze Floyd od kilkunastu lat mial czysta kartoteke. Nie wiem jak to wyglada w Stanach ale w Polsce juz po 10 latach od wyjscia z wiezienia moglby sie poslugiwac papierem o niekaralnosci.

Widzisz? W ogole sie sprawa nie interesowalem a wystarczylo 5 minut pogooglowania zeby twoje teorie runely jak zamek z kart.

Wyzywasz od cpunow a gosc po prostu byl na srodkach ktore przepusywal mu
  • Odpowiedz
Prosiłbym o źródło, bo pierwszy raz się spotykam z takim faktem.


@Dutch: Cały proces Chauvina jest jawny, kwestia fentanylu to jego znaczna część.

Peterson akurat uzależnił się od benzodiazepin, to zupełnie inna bajka :)


Ta sama bajka, uzależnienia od leków z fentanylem i od benzo zaczynają się od tego, że idziesz do lekarza i dostajesz tabletki do łykania.
  • Odpowiedz
legalnie pracowal.


@WiktorekS: Dość ważne jest też odnotowanie, że Floyd pracował wcześniej (w sensie nie bezpośrednio przed śmiercią) w tym samym klubie nocnym, w którym na bramce stał Derek Chauvin, znali się oni osobiście (Chauvin został zwolniony po licznych skargach klientów, ponoć zachowywał się bardzo prowokacyjnie) i Chauvin dojechał na miejsce zatrzymania jako drugi patrol, już po tym, jak patrol pierwszy zidentyfikował Floyda. Co ważne, tego faktu w ogóle nie
  • Odpowiedz