Wpis z mikrobloga

Jeśli potwierdzą się dotychczasowe informacje, śmierć ziomka z Lubina będzie wręcz bliźniaczo podobna do sprawy Floyda.

Wykopki są słusznie oburzone zachowaniem policji, ale to powoduje dysonans. Przecież przy śmierci Amerykanina klaskali uszami.

W związku z tym, sezon na fikołki "TO SĄ KOMPLETNIE RÓŻNE SYTUACJE!!!!!!" uważam za rozpoczęty!

#neuropa #bekazprawakow #lubin
źródło: comment_1628321228JAjBS7DbXxp5dxK6yGykfo.jpg
  • 162
@WiktorekS: Aha, i żeby była jasność, ja nigdy nie broniłem tego psa co go zabił, niech go skazują, tylko piętnuje od początku robienie bohatera z ćpuna i bandyty, tak samo tutaj jak tylko wyszedł komunikat komendy że gość faktycznie zmarł, to wykopałem bo sprawa śmierdzi i jeśli go zabili przy tej interwencji to niech spędzą kilka lat w odosobnieniu.

Tak, napisałem ćpun i bandyta, co do ćpuna się zgadzamy, ale widzę,
@balin1: ja jak cos taczej nie mam pogladow lewicowych. Przynajmniej w europie moje poglady nie bylyby uwazane za lewicowe. Bo polski podzial na to ze lewica to lgbt a prawica jest antylgbt to jedno wielkie xD.

Nigdzie tez nie spotkalem sie z tym zeby z Floyda robili swietego, a wszedzie raczej byl przedstawiany jako symbol rasizmu policji Stanow Zjednoczonych skierowanego przeciwko osobom czarnoskorym.

Rozumiem ze jak Rosa Parks w 1955 odmowila
@WiktorekS: Nie, uważam, że w 55 w usa istniał absurdalny rasizm i występowanie przeciw niemu wówczas wymagało faktycznej odwagi. Natomiast nie uważam, żeby obecne problemy czarnych w usa z rasizem były w jakimkolwiek stopniu porównywalne z tamtymi.

Rasizm to obecnie wytrych którym można wszystko usprawiedliwić, dla czarnych przynajmniej, bo inne grupy nie mają tak lekko.
@balin1: jak to ma sie do pytania. Czy przestwielilbys zycie Rosy i jezeli okazaloby sie ze jest uzalezniona od lekow przepisywanych jej lrzez lekarza, czy w takim wypadku cale te protesty byly bezzasadne?
@WiktorekS: xDDDDDDDDDDDDD ale żeś sobie dorobił teorie, fikołek z telemarkiem.

Za każdym razem jak twoja teoria o świętych murzynkach upada to dajesz nowy przykład, już mi się nie chce, znajdź sobie kogoś innego do zabawy.
@balin1: przeciez oprocz Floyda podalem tylko jeden przyklad. I nigdzie nie napisalem ze Floyd byl swiety. Prostuje tylko twoje niedopowoedzenia ktore lapia sie wrecz pod klamstwa, tj. ze byl cpunem w momencie gdy gosc byl uzalezniony od lekow na recepte; tj. ze byl bandyta, tylko zapomniales dodac ze zresocjalizowanym ktory od kilkunastu lat legalnie pracowal i nie wchodzil w konflikt z prawem.
@WiktorekS: Wstępne wyniki z oficjalnej autopsji nie wykazały, jakoby 46 latek zmarł w wyniku uduszenia, a w wyniku połączenia kilku czynników – skrępowania, które pogłębiło występujące u niego schorzenia związane z sercem, w tym chorobę wieńcową, jak również obecność w organizmie substancji odurzających, jak fentanyl, norfentanyl, amfetamina, metamfetamina, morfina, konopie indyjskie.

Kłamiesz.
Bo miał - przypominam że w jego krwi wykryto też THC i metamfetaminę. Raczej nieprzepisane przez lekarza.


@Dutch: No właśnie widzisz, to nie jest takie proste. Podajesz jako argument THC we krwi ale bez podania informacji, że marihuana jest w Minneapolis legalna – nie uważasz, że to manipulacja? Samo posługiwanie się argumentem THC jest dość absurdalne, zważywszy na praktycznie zerową szkodliwość społeczną palenia jointów (bez wątpienia jest ona nieporównywalnie mniejsza od
@texas-holdem: pozwole sobie zacytowac w odpowiedzi do @balin1:

No właśnie widzisz, to nie jest takie proste. Podajesz jako argument THC we krwi ale bez podania informacji, że marihuana jest w Minneapolis legalna – nie uważasz, że to manipulacja? Samo posługiwanie się argumentem THC jest dość absurdalne, zważywszy na praktycznie zerową szkodliwość społeczną palenia jointów (bez wątpienia jest ona nieporównywalnie mniejsza od palenia tytoniu czy spożycia alkoholu), a także fakt, że
@WiktorekS: pozwolę sobie zacytować @balin1

Widocznie nie mam rozumu i godności, bo dla mnie nie ma różnicy czy ktoś mi sprzeda kose w żebra dlatego bo mu lekarz przepisał zły lek, czy dlatego, że dostał narkotyki na ulicy.
@balin1: Napisales ze klamie pod tym postem

Prostuje tylko twoje niedopowoedzenia ktore lapia sie wrecz pod klamstwa, tj. ze byl cpunem w momencie gdy gosc byl uzalezniony od lekow na recepte


Czyli ja nie klamalem tylko ty :) Pozdrawiam cieplutko.
Wstępne wyniki z oficjalnej autopsji nie wykazały, jakoby 46 latek zmarł w wyniku uduszenia, a w wyniku połączenia kilku czynników – skrępowania, które pogłębiło występujące u niego schorzenia związane z sercem, w tym chorobę wieńcową, jak również obecność w organizmie substancji odurzających, jak fentanyl, norfentanyl, amfetamina, metamfetamina, morfina, konopie indyjskie.


@balin1: Floyd zmarł na skutek zatrzymania akcji serca w wyniku odcięcia dopływu tlenu, a następnie braku udzielenia mu pierwszej pomocy przez
co to ma do rzeczy od czego on zmarł


Chyba dość spore, skoro jeden funkcjonariusz już usłyszał wyrok skazujący, a pozostali oczekują na proces jako oskarżeni.

gość mi wmawia, że jeśłi ktoś ćpie legalnie przepisane leki to nie może byc ćpunem


@balin1: Nie chodzi o to, jakie substancje ktoś przyjmuje i skąd je ma, ale o to, dlaczego dla tak wielu osób jest istotne, by mówiąc o Floydzie, opisywać go jako
@texas-holdem: fajnie fajnie, tylko co to ma do tego że gość twierdzi, że ludzie którzy mają przepisane narkotyki od lekarza nie mogą byc ćpunami, albo, że ja nie mogę nagłaśniać sprawy z wykopu, bo nie podoba mi się robienie rewolucji i kradzieże w sklepach pod pretekstem śmierci floyda?
@texas-holdem: Kogo, kto nie potrafi kontrolować swojego nałogu i stanowi zagrożenie dla innych nie nazywam ćpunem, oświeć mnie, bo wedle mej wiedzy każdy kto podchodzi pod te 2 kryteria będzie tak przeze mnie nazwany, ale może obaj wiecie lepiej.
@balin1: @texas-holdem: rzecz w tym ze jak piszesz o kims vel cpun, to osoba niezaznajamiona z tematem taka jak np. ja w tym watku, nie wyobraza sobie czlowieka ktory naduzywa lekow przepisanych mu przez lekarza.

Wedlug google co 5 obywatel USA naduzywa lekow na recepte. Oni wszyscy wedlug ciebie to cpuni?
@WiktorekS: Co 5 spełnia jeden warunek, drugi też wymieniłem ale jest głęboko ukryty w moim poscie, trzeba być niezwykle spostrzegawczym żeby go zauważyć, przeczytaj kilka razy to może Ci się uda.
Kogo, kto nie potrafi kontrolować swojego nałogu i stanowi zagrożenie dla innych nie nazywam ćpunem


@balin1: Próbujesz w ten okrężny sposób powiedzieć, że Floyd stanowił jakieś zagrożenie dla otoczenia przez te tabletki, od których się uzależnił? Bo jeśli tak, to nie ma to żadnych dowodów. Poza tym, jeśli takie podajesz kryteria, to zagrożenie dla innych stanowią przede wszystkim osoby pod wpływem alkoholu – potwierdzi to każda statystyka. Czy wg Twojej nomenklatury
@texas-holdem: > Poza tym, jeśli takie podajesz kryteria, to zagrożenie dla innych stanowią przede wszystkim osoby pod wpływem alkoholu – potwierdzi to każda statystyka. Czy wg Twojej nomenklatury mamy zatem w Polsce kilka milionów ćpunów?

kilkaset tysięcy zapewne.

Próbujesz w ten okrężny sposób powiedzieć, że Floyd stanowił jakieś zagrożenie dla otoczenia przez te tabletki, od których się uzależnił? Bo jeśli tak, to nie ma to żadnych dowodów


Poza tymi kilkoma latami
@NapalInTheMorning: a po co się aż do Floyda cofać, parę dni temu pod kołami autobusu zginęła niczemu winna kobieta, a wykopki wydały wyrok, że należało się, bo przecież miała 19 lat i już dwa gówniaki więc na 100% patologia. Poza tym co ona robi na ulicy o 6 rano, kaszojada bawić a nie na imprezę iść.

Szkoda strzępić ryja na to. Pocieszam się tym, że w tzw 'realu' ludzie mają nieco
@balin1: czyli masz jakies info ze w momencie popelniania przestepstw Floyd byl juz uzaleznionych od tych lekow? Moge poprosic o zrodlo?

Czy kazdego exskazanca klasyfikujesz jako osobe niebezpieczna? Jezeli tak to po co w systemie prawa mialaby istniec inna kara niz dozywocie, skoro kazdy kto wychodzi z wiezienia jest niebezpieczny?
@texas-holdem: Rozmawiamy o definicji słowa ćpun, pytasz mnie o alkohol, gdzie przyznaje, że osoby agresywne i nadużywające alkoholu są dla mnie tożsame z ćpunami.
Chociaż społecznie przyjęło używać się innych określeń, menel, alkoholik, żul, patus. Z tego wysnuwasz wniosek, że sam arbitralnie wymyślam jakieś swoje definicje.

Zero związku z tabletkami przeciwbólowymi – rozumiesz to, prawda?


Gość popełniał przestępstwa i nadużywał narkotyków, po 2013 nie trafił już do więzienia, a uzależnienie od
@NapalInTheMorning: nie czytam komentarzy, nie chcę za onkologa płacić, widziałem kontem oka w TV, co mnie wkurza, to po raz kolejny polska policja ma problemy z obezwładnieniem rzucającego się człowieka, nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu nawet na licencję ciecia(ochroniarza) trzeba było zdać blokowanie ręki, przytrzymywanie kolanem(ogólnie szybkie obezwładnianie, by właśnie takich sytuacji nie było).

Pamiętam z filmiku na YT że można było fajną blokadę pałką założyć, kilka innych
@NapalInTheMorning: jak dla mnie jest różnica, Floyd umarł z przedawkowania tak mówi sekcja i badania krwi.. tutaj po prostu koleś został uduszony, no chyba że jego sekcja wskaże że miał śmiertelną ilość narkotyków we krwi.

ps nie klaskałem przy Floydzie, bardziej miałem gdzieś tę sytuacje bo to było w usa, a tutaj mamy naszych "policjantów", sprawa znacznie bliżej mnie..
jak dla mnie jest różnica, Floyd umarł z przedawkowania tak mówi sekcja i badania krwi..


@arekop100: prawdopodobnie zostałeś zmanipulowany przez bzdurne informacje na wypoku, bo jest dokładnie na odwrót niż napisałeś.

Floyd miał dwie sekcje, obie stwierdziły, że bezpośrednią przyczyną było uduszenie przez policjanta (za to go też skazano).
@NapalInTheMorning

A czy ten Polak też groził innym że ich zabije s jego śmierć doprowadziła do kradzieży i napadów i xd bo chyba to doprowadziło do smieszkowania.

Myślę że jeśli to recydywista i groził komuś śmiercią wiele osób na wykopie też będzie mówić że wyrwano chwasta. Mówiono tak gdy zginął kibol od strzału w tchawicę i gdy zginęła 19 latka w Katowicach xD to też rasizm z pewnością

PS biały przestępca ma
Sekcja ze sprawy Floyda jest tak samo ciemna i brudna, w dodatku śmierdząca na odległość, jak on sam. Btw Fenatyl powoduje duszności, prowadząc do śmierci osoby ćpaajcej ten szit poprzez właśnie uduszenie, dobranoc


@Bakuaku: Fentanyl w takich dawkach nie jest śmiertelny, szczególnie dla osoby z tolerancją.

A wiesz co również powoduje duszenie? Trzymanie komuś kolana na plecach.

Wiesz co jeszcze powoduje duszenie? Leżenie na brzuchu na ziemi z rękami spiętymi za
@pinkfloyd12:

To może wrzuć zdjęcia z tych protestów.

Typowy lewaczku.


Jakich protestów? Ja Ci jasno pisze, że po każdym zabiciu czarnego obywatela przez policję nie było protestów. Morderstwo Floyda było wyjątkiem - to był punkt zapalny po latach mordowania ludzi przez policję.

A fentanylu to Floyd cała torbę być może połknął, bo tym handlował.


Po to się robi sekcje zwłok - nic takiego nie wykazała.