Wpis z mikrobloga

Druga dawka wleciała i muszę przyznać że jednak pewne objawy poszczepienne są, m.in.:
- święty spokój
- możliwość podróżowania bez pierd-nia się w jakieś kwarantanny
- jeszcze większa bk z szurskich wysrywów o jakiejś husarskiej dumie i wolności

Trzymcie się tam zdrowo i dbajcie o siebie, życie jest za krótkie na tułanie się po szpitalach.

#uk #koronawirus #bekazprawakow #czujedobrzeczlowiek
źródło: comment_1628281022x2vfbC5qxxTMZqTXBFFXqr.jpg
  • 94
ten kto o siebie dba, krzepić się nie musi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Killson: no chyba że jednak nie xD Wam się wszystkim jakiś godmode uroił a przyjdzie co do czego to hurr durr zanim mnie przyjęli spędziłem 6h na korytarzu w pogotowiu xD

ale to już zależy gdzie lecisz


@Chuseok: zgadza się, na szczęście nie planuję odwiedzin w żadnych postsowieckich kołchozach, będzie git (
@wilku1984: Bardzo dobra decyzja! Człowiek odzyskuje wiarę w ludzi gdy słyszy, że nie wszyscy postradali jeszcze zmysły (jak te antyszczepy @Galkovsky @szyryfyry1 @wiem_wszystko i @Gon70) i wspierają naszych liderów - Pana Morawieckiego i Pana Niedzielskiego w ich mądrym planie powrotu do wolności w nowym ładzie! Kiedy zapisujesz się na kolejną szczepionkę? Wszak walka jeszcze nie jest wygrana! Czołem!
źródło: comment_1628282696TprD96A5c999HWsloWcuSg.jpg
wspierają naszych liderów - Pana Morawieckiego i Pana Niedzielskiego w ich mądrym planie powrotu do wolności w nowym ładzie!


@fukinloner: tak mocno ich wspieram że ponad 3 lata temu spierd-łem z tego grajdołu do UK xD

Kiedy zapisujesz się na kolejną szczepionkę?


@fukinloner: jak tylko będzie można ( ͡ ͜ʖ ͡) Panie pielęgniarki bardzo sympatyczne, chętnie odwiedzę znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°
@wilku1984: My szury mamy niesamowity ubaw z takich systemowych niewolników którzy chwalą się wzięciem udziału w eksperymencie medycznym tak jakby było to jedyne ich/twoje osiągnięcie ostatniego półtora roku.

Przygotuj łapę na trzecią dawkę a potem na sezonowe szczypawki.

Znałem osobiście kilku takich szypawkochojraków, nie ma już ich z nami.

PS. Mam nadzieję też że wziąłeś udziałw spisie powszechnym żeby twój Pan wiedział co po sobie zostawiłeś :)

Nawet mi ich i
źródło: comment_1628287773BNLIe7OOf9yBMfimvjJdVb.jpg
w szpitalu mimo zaszczepienia i tak cię będą testować ¯\(ツ)/¯


@SpasticInk: Oh no! Anyway, nie planuję wizyty w szpitalu. Statystycznie mam też niewielką szansę na wizytę nieplanowaną ¯\_(ツ)_/¯

Jakbym był 84' to też bym poszedł. Słuszny wiek.


@wonsztibijski: Zaraz tam słuszny... (poprawia pieluchę) Młody chłop w sile wieku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

My szury mamy niesamowity ubaw z takich systemowych niewolników


@Namarin: no właśnie u
dlaczego szury na szczepionkę mówią krzepionke, szczypawke czy jakieś takie inne dziecięce określenia?


@Argonzz: odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę powodzenia, znajomy zmarł 3 miesiące po szepiące, też UK.


@michal-giemza: Oh no! Anyway, tak - powikłania się zdarzają. Zdarzają się po szczepionkach, zdarzają po zabiegach operacyjnych, ba! Zdarzać się wciąż będą bo są niejako wpisane w m.in. inwazyjność tego procesu.
@EmcePomidor: czułbym się debilem gdybym chwalił się unikaniem szczepionki, nazywając jednocześnie zaszczepionych owcami, covidianami etc.

Każdy może przyjść na wypok i się czymś pochwalić: wyjściem z domu, kupieniem wyjątkowo dojrzałego grapefruita czy zrobieniem fajnego zdjęcia. Nic w tym debilnego, w szczególności jeśli spojrzymy na najpopularniejsze tagi czy shitposty co bardziej wynudzonych Mirasów ¯\_(ツ)_/¯
Także nie, nic w tym wstydliwego czy uwłaczającego, zwykły wpis jakich wiele ( ͡º ͜ʖ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku1984:

Każdy może przyjść na wypok i się czymś pochwalić: wyjściem z domu, kupieniem wyjątkowo dojrzałego grapefruita czy zrobieniem fajnego zdjęcia. Nic w tym debilnego, w szczególności jeśli spojrzymy na najpopularniejsze tagi czy shitposty co bardziej wynudzonych Mirasów ¯(ツ)

Także nie, nic w tym wstydliwego czy uwłaczającego, zwykły wpis jakich wiele ( ͡º ͜ʖ͡º)

co jest xd zrobienie fajnego zdjęcia vs przyjecie szczepionki.

no