Wpis z mikrobloga

Druga dawka wleciała i muszę przyznać że jednak pewne objawy poszczepienne są, m.in.:
- święty spokój
- możliwość podróżowania bez pierd-nia się w jakieś kwarantanny
- jeszcze większa bk z szurskich wysrywów o jakiejś husarskiej dumie i wolności

Trzymcie się tam zdrowo i dbajcie o siebie, życie jest za krótkie na tułanie się po szpitalach.

#uk #koronawirus #bekazprawakow #czujedobrzeczlowiek
w.....4 - Druga dawka wleciała i muszę przyznać że jednak pewne objawy poszczepienne ...

źródło: comment_1628281022x2vfbC5qxxTMZqTXBFFXqr.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten kto o siebie dba, krzepić się nie musi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Killson: no chyba że jednak nie xD Wam się wszystkim jakiś godmode uroił a przyjdzie co do czego to hurr durr zanim mnie przyjęli spędziłem 6h na korytarzu w pogotowiu xD
  • Odpowiedz
@wilku1984: Bardzo dobra decyzja! Człowiek odzyskuje wiarę w ludzi gdy słyszy, że nie wszyscy postradali jeszcze zmysły (jak te antyszczepy @Galkovsky @szyryfyry1 @wiem_wszystko i @Gon70) i wspierają naszych liderów - Pana Morawieckiego i Pana Niedzielskiego w ich mądrym planie powrotu do wolności w nowym ładzie! Kiedy zapisujesz się na kolejną szczepionkę? Wszak walka jeszcze nie jest wygrana! Czołem!
fukinloner - @wilku1984: Bardzo dobra decyzja! Człowiek odzyskuje wiarę w ludzi gdy s...

źródło: comment_1628282696TprD96A5c999HWsloWcuSg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wspierają naszych liderów - Pana Morawieckiego i Pana Niedzielskiego w ich mądrym planie powrotu do wolności w nowym ładzie!


@fukinloner: tak mocno ich wspieram że ponad 3 lata temu spierd-łem z tego grajdołu do UK xD

Kiedy zapisujesz się na kolejną szczepionkę?


@fukinloner: jak tylko będzie można ( ͡ ͜ʖ ͡) Panie pielęgniarki bardzo sympatyczne, chętnie odwiedzę znowu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz