Wpis z mikrobloga

Druga dawka wleciała i muszę przyznać że jednak pewne objawy poszczepienne są, m.in.:
- święty spokój
- możliwość podróżowania bez pierd-nia się w jakieś kwarantanny
- jeszcze większa bk z szurskich wysrywów o jakiejś husarskiej dumie i wolności

Trzymcie się tam zdrowo i dbajcie o siebie, życie jest za krótkie na tułanie się po szpitalach.

#uk #koronawirus #bekazprawakow #czujedobrzeczlowiek
w.....4 - Druga dawka wleciała i muszę przyznać że jednak pewne objawy poszczepienne ...

źródło: comment_1628281022x2vfbC5qxxTMZqTXBFFXqr.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu sobie nie zmienisz? Wracać chyba nie zamierzasz


@siepan: Wiadomix że nie zamierzam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle tylko że żeby oszczędzić sobie fatygi (wymiana paszportu etc.) zmienię imię przy okazji zmiany nazwiska przy hajtaniu się (nazwisko mam jeszcze bardziej hardcore'owe niż imię).
  • Odpowiedz
no właśnie u was wszystko na głowie stoi, z tego macie ubaw ale księżycowe cywilizacje to już bierzecie na serio ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wilku1984: To jest własnie sedno sprawy takich niewolników jak ty, nie rozróżniacie płaskoziemców czy ludzi którzy wierzą w te twoje księżycowe cywilizacje od osób które odmawiają udziału w medycznych eksperymentach które są na nich wymuszane.

Oh no! Anyway, wyzbyłem się strachu przed igłami ok. 5 roku życia, trzymam kciuki żebyście i
  • Odpowiedz
tak poczytałem komentarze i się zastanawiam dlaczego szury na szczepionkę mówią krzepionke, szczypawke czy jakieś takie inne dziecięce określenia?


@Argonzz: Bo za słowo szczepionka algorytm Facebooka i inne popularne social media już usuwają i cenzurują wpisy :)
  • Odpowiedz