Wpis z mikrobloga

Mirki co za po#ebana akcja mi się przytrafiła xD Zgubiłem klucz od mieszkania (kopię) z zawieszką z numerem kontaktowym. Zadzwonił do mnie facet, że ma klucz i umówiliśmy się pod Biedronką, chciałem mu dać 100 zł znaleźnego, bo to jednak ważny przedmiot. Jak przyjechałem pod sklep to już tam stał typowy debil z wyglądu około 35 lat i na dzień dobry mówi, że "zgodnie z przepisami odda klucz za 10% wartości". Mówię mu, że 10% wartości tego klucza to jakieś 2 złote, ale dam mu 100 zł, bo mi zależy na tym kluczu i teraz najlepsze - gość do mnie, że nie nie, klucz jest do mieszkania więc mam mu dać... 10% wartości mieszkania i ch#j mi do tego, takie jest prawo i on zaraz zadzwoni po Policję jak będę sapał i tu jest bankomat w Biedronce xD Po chwili zaczął się tagować, że chociaż 1000 złotych, po czym jak nie mogliśmy się dogadać na te 100 zł, to powiedział mi, że mam spi#rdalać i "ssać mu pałę" po czym odszedł do starego, gnijącego Opla Corsa stojącego 10 metrów ode mnie i odjechał w siną dal pokazując fakera i pięknie eksponując tablice rejestracyjne xD Właśnie wróciłem z komendy i czekam na telefon od pana Bagiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to mówi przysłowie "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu i bagieta na karku" xD

#kradziez #zlodzieje #polska ##!$%@? #policja
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slynny_programista: Na bagiety to ogólnie jest hejt w społeczeństwie, ale jak wszędzie są ludzie i są taborety. Sam miałem kilka spraw z policją jak np. zakup książek na allegro który okazał się oszustwem, jakoś nie mieli problemów aby przyjąć sprawę oszustwa za 90zeta. Znam parę policjantów i to spoko ludzie.
  • Odpowiedz
Pytałem kiedyś ślusarza jak to jest, że na yt każdy zamek otwierają w minute obojetnie ile by nie kosztował. Mówił, że mają wyrobione piny w takim zamku, trzymają go pod dowolnym kątem albo do góry nogami i dlatego im to tak wychodzi. Normalnie w drzwiach nie jest tak łatwo, do tego zamek w drzwiach pracuje i się rusza.
  • Odpowiedz
@Mintaa: To prawda, że Lolman straszne kocopoły wypisuje, że otwiera se gerdowe wkładki bez skilla, ale równie dużym kocopołem jest pisanie, że gerdy nie da się otworzyć wytrychami.
Da się, tylko po prostu trwa to dłużej bo trzeba wielokrotnie podnieść kilka rzędów pinów. To co wrzuciłeś to gerda zx albo zx plus jeśli dobrze rozpoznaję i na jutubach nawet jest niemało filmików z pickowania ich, jedyna kwestia jest taka, że
Piesa - @Mintaa: To prawda, że Lolman straszne kocopoły wypisuje, że otwiera se gerdo...
  • Odpowiedz