Wpis z mikrobloga

@ZaQ_1: a, czyli szukales i znalazles juz wczesniej i miales przygotowane na wypadek jakby ktos sie smial ze rezygnujesz z miesa a produkty i tak nazywane sa typowym dla miesa nazewnictwem aby przyciagnac ludzi ktorym ewidentnie tego miesa brakuje i musza szukac smiesznych barwionych #!$%@? wie czym substytutow roslinnych bo nie ogarniaja ze korporacji/producentowi latwiej produkcyjnie i wygodniej finansowo jest #!$%@? barwnik do fasoli i udawac ze to mieso niz
  • Odpowiedz
@hekktik: no szukałem, ale nie długo. Z resztą jakie to ma znaczenie?
Nie miałem przygotowanego tylko po prostu pamiętałem, że istnieje taki produkt. Nadaje się to idealnie do odwrócenia i obśmiania incydentów kałowych ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć, że słowa niosą ze sobą znaczenia i skojarzenia dlatego nie wymyśla się nazw z dupy.

aby przyciagnac ludzi ktorym ewidentnie tego miesa brakuje i musza szukac smiesznych barwionych #!$%@? wie czym substytutow roslinnych


Kolejny co nie ogarnia, że komuś może smakować mięso i jednocześnie nie pasować niepotrzebne
  • Odpowiedz
Kolejny co nie ogarnia, że komuś może smakować mięso i jednocześnie nie pasować niepotrzebne zabijanie zwierząt.


a co tu ogarniac? to nie zryj miesa. elo.

I dobrze


@ZaQ_1: twoja stara. zreszta pies cie tam *** roslinny *** pozdrawiam i splyn bo szkoda czasu
  • Odpowiedz