Wpis z mikrobloga

  • 557
@om606 co jest z tymi bejsbololistami jeden kota czapką, drugi próbuje kopnąć, a wszyscy wyglądają jakby sie go bali () #!$%@?
  • Odpowiedz
co jest z tymi bejsbololistami jeden kota czapką, drugi próbuje kopnąć, a wszyscy wyglądają jakby sie go bali () #!$%@?


@KornKid: podpowiadam - koty mają pazury
  • Odpowiedz
  • 53
@S7-1500 ja rozumiem, ale taka reakcja jest trochę nieadekwatna do wielkości zagrożenia jaką stanowi mały kitku, nie widzę potrzeby bicia go czapką , czy usiłowania kopnąć... ( _)
  • Odpowiedz
  • 69
@S7-1500 oglądam teraz relacje jak to wyglądało w całości i kot najzwyczajniej wszedł na boisko i nie umiał się wydostać, ludzie wiadomo sensacja bo kot na boisku i tryb małpy w zoo im się włączył, a kot przerażony szuka wyjścia, otaczają go co rusz z każdej strony, a nikogo nie próbował nawet atakować tym bardziej ha tfu na nich
  • Odpowiedz
@KornKid: to w slow motion jest pokazane i ma się wrażenie że oni się go boją a w normalnym tępie by było widać to naturalniej i inne w odbiorze by było
  • Odpowiedz
co jest z tymi bejsbololistami jeden kota czapką, drugi próbuje kopnąć, a wszyscy wyglądają jakby sie go bali () #!$%@?


@KornKid: Czy ty kiedykolwiek próbowałeś złapać złego kota? Mam nadzieję, że w rękawicach skórzanych.
  • Odpowiedz
@ukradlem_ksiezyc tak wiele razy, a ten ewidentnie nie jest zły tylko szuka wyjścia, gdyby był złym kitku to pierwsze co by zrobił to nie ucieczka, tylko stanął by bokiem zrobił grzbiet napuszyl się i syczał z łapa gotowa do drapania a ten myśli tylko o ucieczce polecam całość filmiku z zajścia można znaleźć na yt pod hasłem cat on baseball field
  • Odpowiedz