Wpis z mikrobloga

@dzapanisko generalnie odradzam małe szkoły, bo często na c+e jest tylko jeden instruktor, jak trafi ci się jakiś wąsaty Janusz, który będzie stękał i darł #!$%@?ę zamiast tłumaczyć (a nie brakuje takich w tej branży), to będziesz na niego skazany albo będziesz marnował pieniądze i czas na przeniesienie. W dużych szkołach jest więcej kierowców i zawsze możesz zmienić jak ci któryś nie podpisuje.

Ja jeździłem u Tomka w kobrze, bardzo polecam instruktora,
@dzapanisko: Ja robiłem w auto darze i stamtąd właśnie przeniosłem się do kobry bo instruktor to był dramat. Zobacz ile w tym LOKu jest instruktorów na c+e jak jeden to bym jednak sobie odpuścił, nawet jak będzie miał dobre opinie, bo to że innym się dobrze z nim jeździło nie znaczy że będzie tak samo dobrze tobie się z nim współpracować. Szkoda ryzykować. Zapiszesz się bo kurs tańszy o 200zł a
Ja robiłem w auto darze i stamtąd właśnie przeniosłem się do kobry bo instruktor to był dramat. Zobacz ile w tym LOKu jest instruktorów na c+e jak jeden to bym jednak sobie odpuścił, nawet jak będzie miał dobre opinie, bo to że innym się dobrze z nim jeździło nie znaczy że będzie tak samo dobrze tobie się z nim współpracować. Szkoda ryzykować.


@krucjan: To faktycznie, chyba pójdę do Igielskiego, tam jest
@dzapanisko: szefowa w kobrze delikatnie mówiąc dosyć specyficzna ale szkoła jest dosyć dobra. Tez zrobiłem ce z Tomaszem ale jeździłem ze wszystkimi i nawet Bolek był do przeżycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)