Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #uouokuma #idolmaster #idolmastershinycolors #madokahiguchi #anime #pixiv p

I jak szybko zaczęła się u mnie zabawa z psychiatrą tak szybko zakończyła. #!$%@? te tabletki (ssri) i wolę się leczyć naturalniejszymi metodami. Tydzień z życia wyjęty na umieranie, a nawet 1/4 tabletki już mniejszej dawki mnie zabija i zapewne bym tak cierpiał przez +miesiąc (°°
Pobierz
źródło: comment_16280981712corFpOkZxUkMGCMBq3zMJ.jpg
  • 13
@Hajak: Przy piwku przynajmniej był napływ pozytywnej miłości dla moich najukochańszych RASistów (³)

@abuk220: Też miałem skierowanie, a mnie uświadomili, że teraz przez Covid to już nie potrzeba skierowania do psychologa/psychiatry jeśli chodzi o NFZ ¯\(ツ)_/¯

Teraz niech mi tylko jebnie zjazd odstawieniowy i się zapisuję do psychoterapeuty, aby jakoś samemu sobie poradzić z nerwicą, bo takie tabletki mnie prędzej wpędzą do szpitala
@Gwendeith: Tak jest, każdy mówi, aby przetrwać 2 tygodnie i będzie tylko lepiej.

Czekałem długo na tę wizytę, tylko właśnie teraz jak mam te skutki uboczne to zaczęło mnie wszystko przerastać, bo są one zbyt intensywne przy mega okrojonej dawce. Mój organizm i głowa wręcz krzyczą, abym ich nie brał i poradził sobie zwykłą psychoterapią, co tak też zrobię. Zanim bym się przyzwyczaił to bym musiał leżeć z miesiąc w łóżku
@Nadaje_z_piwnicy: Ja nie mam problemów z depresją czy jakimiś mega strasznymi stanami lękowymi, aby sięgać po tak drastyczne metody :D

Co do alkoholu to nieeee, jedno piwko wieczorem max w lato dwa piwka i tyle. Nic mocniejszego, czy większe ilości nie tykam. Strasznie nie lubię zjazd po alkoholu i tylko tak dla rozluźnienia czy milej się pracowało :D

Ano raczej potrzebuję rozmowy i rozmowy, i jeszcze raz rozmowy, aby jakoś dotarło
@Nadaje_z_piwnicy: Próbowałem i próbuję. Przeczytałem parę książek na ten temat. Tak samo próbuję muzykoterapii (specjalne dźwięki i afirmację) jak i aromaterapię, akupresura, różnorakie techniki oddychania, ziółka, a nawet uzdrawianie chakr xD

Natomiast nadal nie wiem dlaczego moje ciało tak reaguje. Do głowy mogę mówić wszystko, ale jest jakoś odseparowane od ciała i działa one oddzielnie ()

Wiem jedno, zawsze się stresowałem i miałem nerwicę, ale dało się