Wpis z mikrobloga

Groszowe sprawy, więc płaciłem. Za duże ryzyko. Tym bardziej, że w urzędzie trzeba przedstawić dokument potwierdzający zapłatę podatku PCC3. Oczywiście o ile w ogóle się przerejestrowuje auto.
@cysterna: jak auto było warte mniej niż 10000 to nie ma kary jak się przyznasz :p

Jak więcej, to możesz wyrazić czynny żal.

Oczywiście płaci ten, kto jest wskazany w umowie. Dlatego warto mieć swoją wcześniej przygotowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cysterna: nie, normalnie zapłaciłem przez e urząd, aczkolwiek pamiętam że miałem jakiś błąd który wynikał zwyczajnie z tego ze coś źle wpisywałem xD najlepiej zadzwonić na infolinie

tzn bo to ogólnie jest tak upoślodzone że pcc3 opłacasz po prostu robiąc przelew do właściwego urzędu przez eurząd, a sam wniosek pcc3 przez jakąś tam inna stronę, jakoś tak, ja miałem problem z wnioskiem
Tym bardziej, że w urzędzie trzeba przedstawić dokument potwierdzający zapłatę podatku PCC3.


@Toka93 To bezprawny wymysł urzędasów z WK - nie mają uprawnień do sprawdzania czy się zapłaciło PCC tak samo jak nie mają uprawnień do sprawdzania polis OC. Niektóre urzędasy sobie wymyśliły, nie mając do tego uprawnień bo nie istnieją przepisy gdzie byłoby chociaż wspomniane o przedstawianiu PCC i OC, takie sprawdzania.

ja się nigdy z tym nie spotkałem chyba


@