Wpis z mikrobloga

529 388 + 67 + 25 = 529 480

Ostatnie szlify przed Poland Gravel Race.

Dzisiaj testowałem autorskie mocowanie materaca do lemondki i o dziwo działa bez zarzutu. Prawdopodobnie do spania wezmę tylko materac i folię NRC.

Jutro zmiana opon na Maxxis Rambler 40mm i za radą @szkarlatny_leon będą zakładane nowe okładziny hamulcowe.

Licząc na większy komfort jazdy w nocy zakupiłem spray na niedźwiedzie. Przyda się w przyszłości, bo lubię pochodzić po Tatrach i czasami wracam już po zmroku.

Na dniach będzie trzeba się jeszcze wziąć za analizę trasy. Jestem mocno podekscytowany i mam lekkie obawy jak poradzę sobie z 10 000m przewyższeń.

#rowerowyrownik #gravel #rower #bikepacking

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1628083955TdcsqHQWCOyyLL6BT22JlF.jpg
  • 22
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: No to jesteś kozak. Na ten moment nie wyobrażam sobie nie spać w górach. Na Kaszubach musiałem na 500km podrzemać kilka razy po 15 min i dało rade, ale góry to zupełnie inna orka.

Wracając do tego zdjęcia twojego. Nie denerwuje Cie, że bidon zasłania Ci to co widać przed przednim kołem? Na asfalcie to nie robi większej róznicy, ale w terenie troche słabo.
@Mr_Trabalski: planować przed monitorem jest mi bardzo łatwo, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Wydaję mi się, że to tylko na zdjęciu tak wygląda, przejechałem z bidonem w tym miejscu brejdak gravel race i nie było z tym problemów, materac chyba również nie zasłania, bo nie zwróciłem wczoraj na to uwagi. Oczy mam o wiele wyżej niż aparat podczas tego zdjęcia.

Rower teraz w serwisie, więc nie mogę sprawdzić.