Wpis z mikrobloga

@snorli12:

Po 1. obecnie te istotniejsze prawa tv w piłce nożnej są rozproszone na C+/Eleven/Polsat.
Po 2. teraz jeszcze nie jest tak źle, bo mając dekoder C+ lub Polsatu możesz sobie dokupić pakiet Eleven, albo kanały z ekstraklasą lub ligą mistrzów (wzajemne w Cyfrowym Polsacie czy Canale), więc możesz mieć większość interesujacych cię tresci
Po 3. wejście kolejnego gracza oznacza kolejne rozproszenie praw i konieczność kolejnej opłaty (34 zł miesięcznie), żeby
@snorli12: Ja nie mam niechęci do serwisów VOD, ale Viaplay robi marketing pod Januszów i Grażyny. Co pokazują pierwsze reklamy w telewizji, banery w Warszawie czy relacje na Facebooku.
Poza tym teraz trzeba mieć cztery opcje sportowe by oglądać najważniejsze wydarzenia piłkarskie.
@miguel2000: Żużel, liga hiszpańska. Filmy, seriale, dostęp do całej gamy kanałów tv na żywo, bo to jednak całkiem duża platforma contentowa jest

Ale w sumie nie o to chodzi. Do tej pory za to 50 zł (w pakiecie z Eleven) było niemal wszystko. Teraz na białym koniu wjeżdżają Skandynawowie i za część tego contentu sobie dodatkową kasę życzą.
@snorli12 bo ludzie chcieli by wszystko w canal+ - platforma która rok w rok schodzi na coraz większe psy. Janusz się onanizuje bo od kiedy c+ wymienił się swoimi sportami z polsatami premium to mógł wszystko oglądać (za #!$%@? kwotę wg mnie)
Teraz jak wchodzi nowy gracz który może kawałek tortu komuś wziąć - chociażby buraczana bundeslige czy jakieś premier league to wielki raban bo trzeba będzie płacić. Jak ktoś lubi monopol