Wpis z mikrobloga

Nie polecam usług remontowych pana fachowca Mariusza NIP:856-15-33-838.

Nie dlatego, że nie potrafi. Ale dlatego, że woli skłamać i się pokłócić z inwestorem, miast wykonać swoją robotę dobrze.

Ale może po kolei.

1.Niedotrzymanie terminu. Remont trwał 2x dłużej niż na umowie. Panowie przychodzili czasami tylko 2 dni w tygodniu do remontu, który można było zrobić w 3 tygodnie. Praktycznie codziennie byłem na kontroli mieszkania i stąd ta pewność. Dodam, że termin ustalił sam pan fachowiec. Oczywiście żadnych innych zleceń wtedy nie mieli (ta jasne).

2.Komunikacja leżała. Zadzwonić po zaliczkę? Żaden problem. Zadzwonić i powiedzieć, że sprzęt przyszedł kurierem uszkodzony? A po co?

3.Fachowiec miał problemy z tym, że były pytania który sprzęt wybrać i to pomimo tego, że mówimy o jakichś pierdołach typu parawan, bo 90% było zakupione od razu po skuciu łazienki by nie było zbędnego czekania.
Fachowiec miał problem by otworzyć drzwi kurierowi, gdy on sam był na mieszkaniu. Fachowiec był zdziwiony, że musiał coś wnieść. Fachowiec był zdziwiony, że musiał coś dokupić, za co miał rozliczone oczywiście i wcześniej mieliśmy te kwestie dogadane. Fachowiec był zdziwiony, że nie mieszkałem w tym syfie przez 1,5 miesiąca bez łazienki i nie zaglądałem w każdy kąt. Fachowiec potrafił pokłócić się z kurierem i w ten sposób przedłużyć oczekiwanie na paczkę. Bo Pan fachowiec jest specem od prawa ecommerce i trzeba to uszanować.

4.Kłamstwa. Czy położono płytki pod dużymi szafami w przedpokoju? "Pewnie!" No jednak nie. Podobno też fachowiec czekał na lustro do łazienki, które było kupione od razu, co nie przeszkadzało fachowcowi by wstawić przełącznik-widmo, który będzie teraz estetycznie obok lustra służył jako atrapa. Może pomaluję na nim jakiś wzorek, nie wiem, tylko do tego się nadaje. To tylko przykłady oczywiście.

5.Co do komunikacji jeszcze. Część rzeczy zrobiono bez mojej wiedzy i to źle. Te, które chciałem zrobiono źle albo wcale. Chaos. Po co się komunikować ze zleceniodawcą?

6.I creme de la creme. Grożenie policją. Za co? Ano za to, że na mieszkaniu została kamerka. Wyłączona. Bo była kupiona dla kontroli zwierzaka (kota) na mieszkaniu.
A że zwierzak w ostatniej chwili wyemigrował na inny kwadrat z powodu remontu właśnie to kamerka też dostała tryb offline. Pan fachowiec jednak wie, że wieczorami oglądam jego fascynującą aparycję nagraną z ukrycia. I stąd policja. Byłoby to nawet zabawne, gdyby nie było tak tragiczne.

Do pewnego momentu przymykałem oko, szedłem na rękę, dawałem zaliczki, bo problemy rodzinne podobno były. Czemu nie? Staram się być stanowczy, ale zarazem uprzejmy. Ale gdy fachowiec robi fuszerkę, kłamie mi prosto w oczy, a potem tłumaczy się, że on tak żartował tylko (no pewnie wziąłem fachowca by grać w kalambury) a na koniec zaczął uprawiać personalne wycieczki, to pewne granice zostały przekroczone.

Stąd ten post.

Przykro mi, ale trzeba oszczędzić nerwów innym a ten pan bardzo upodobał sobie okolice Nowego Dworu i pobliskich pod kątem zleceń.

Fuszerek było więcej, już odhaczone mam podłączanie na nowo umywalki, ponieważ przeciekała oraz sylikonowanie parawanu, bo, nie zgadniecie, przeciekał i się rozszczelnił. Dodatkowo mam do zrobienia szpachlowanko po cokołach (których nie chciałem, będą tam listwy, chyba z 3x im to mówiłem a listwy stały w rogu pokoju), naprawę szafki, poprawki malowania i tak dalej, i tak dalej.

#wroclaw #remontujzwykopem
FotDK - Nie polecam usług remontowych pana fachowca Mariusza NIP:856-15-33-838.

Nie ...

źródło: comment_1627978088kCK9ZEbcVQIRBPBazsEPpq.jpg

Pobierz
  • 29
@PurpleHaze tak, nie wiem czemu nie dał tam budowlanki, koleś był kiedyś artystą, a nie chciałem rzucać bezpośrednio nazwiskami bo RODO

Znowu by straszył policją xD
@FotDK: dlatego korzystajac z okazji, chcialbym zareklamowac i szczerze polecic Wroclawiakom http://majsterspec.5v.pl/ - Ekipa wykonczeniowa znana na mirko ( uzytkownik @KSU666 ). Mialem u siebie do wykonania w trybie pilnym przygotowanie instalacji pod kuchnie wraz ze sciana. Kontakt super, punktualni, konkretni, fachowe doradztwo a co tez wazne - nie sluchaja disco polo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i przysmieszkuja bo znaja wykopowe niuanse. Polecam tego Mirka